Üyelik İşlemleri


Üyelik Ücretli mi?

mucitpanda.com’a üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Özel indirimler ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Neden Üye Olmalıyım?

mucitpanda.com’a üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gerekmektedir.

Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

Üstelik üye olan herkesin hesabına 5.000 Panda Puan otomatik yüklenmektedir. Bununla beraber yapmış olduğunuz alışverişlerden ve yorumlardan da Panda Puan kazanabilirsiniz.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

mucitpanda.com’a sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz.

Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz Yeni Üye linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz veya şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce Üye Girişi linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa başlarında isminizin yazdığı linke tıklayın. Gerekli değişiklikleri yapıp kaydedin.

Adres bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, Üye Girişi sayfasında göreceğiniz Şifremi Unuttum linkine tıklayıp "Şifremi Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum.

Üye Girişi

Daha önceden mucitpanda.com’a üye olduysanız, üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen Üye Girişi yapınız.