Model ve Uzaktan Kumandalı Arabalar / Araçlar20%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz
499,99 TL 399,99 TL
Ücretsiz
1.490,00 TL

Sepette %10 İndirimli

229,50 TL
Ücretsiz
549,50 TL
Ücretsiz
1.349,50 TL
Ücretsiz
579,50 TL
Ücretsiz
899,50 TLUzaktan Kumandalı Arabalarda Ölçek Nedir?

Uzaktan kumandalı arabalar model arabaların ölçülerinin küçültülmesiyle üretilirler. En küçük ayrıntıya kadar her parçanın gerçekçi olması için büyük çabalar gösterilir. Kumandalı oyuncak arabalarda da genelde kullanılan 2 ölçek vardır. Bu ölçekler 1: 18 ve 1:24’tür. Ancak 1:6’ dan 1:84’ e kadar ölçekli uzaktan kumandalı oyuncak arabaları bulmak mümkündür.
 

Uzaktan Kumandalı Araba Fiyatları Ne Kadar?

Uzaktan kumandalı araba fiyatları her markaya göre değişiklik göstermektedir. Markalar orijinal model arabaların küçültülmüş ölçeklerdeki birebir modellerini üretmeye odaklanırlar. Sadece model oyuncak arabalar için üretilen araba parçaları da kendi içinde bir sektör oluşturmuş durumdadır. Bu parçaların bir araya getirilmesi, uzaktan kumanda mekanizmasının arabalarla uyumunun sağlanması, uzaktan kumandalı araçların şarj edilebilmesi ve uzun süre kullanılabilmesi için uzun ömürlü, dayanıklı şarj mekanizmalarının sağlanması oldukça maliyetlidir. Ancak Mucit Panda internet sitesinde kumandalı araba fiyatları rakiplerine göre daha uygun fiyat avantajları ve indirim fırsatlarıyla sizlerle buluşturulur.
 

Uzaktan Kumandalı Araba Kaç Metreden Çeker?

Her uzaktan kumandalı arabanın çekim mesafesi kumandanın menziline göre farklılık göstermektedir. Ortalama bir çekim mesafesi söylemek gerekir ise de 25-30 metre ideal bir çekim mesafesi olacaktır. Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar çocukların vazgeçilmez oyuncakları arasında yer alıyor olsalar da oldukça büyük bir kitle yetişkinlerden oluşmaktadır. Özellikle model araba tutkunlarının tercihi model oyuncak arabalar birçok yetişkinin koleksiyon parçaları arasında yer alır.
 

Uzaktan Kumandalı Oyuncak Araba Parçaları Nelerdir?

Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar kimi zaman model arabaların kimi zaman film/çizgifilm sektöründe kullanılan arabaların küçültülmüş ölçekli halleridir. Kumandalı arabaların gerçekçi olması ve sevenlerine daha büyük keyif vermesi için her bir araba parçası özenle hazırlanır ve arabaya dahil edilir. Plastik ve metal kullanılarak üretilen oyuncak kumandalı arabalarda ek olarak eklenen ve oyuncak formatının verilmesine yardımcı olan parçalar lastik, amortisör, çark, dişli, servo, ESC, Pil ya da şarj mekanizması olmaktadır. Uzun ömürlü, kaliteli ve kullanışlı uzaktan kumandalı araba modellerinin her biri Mucit Panda’ da sizleri beklemektedir.
 

Model Araba ve Kumandalı Arabalar Nerede Satılır?

Çocukların en çok sevdiği ve aralarında bağ kurduğu oyuncakların başında arabalar, uzaktan kumandalı araçlar gelmektedir. Üstelik yalnızca çocukların değil birçok yetişkinin de ilgisini çeken model oyuncak arabaların yüzlerce farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerinin her birini satın alıp koleksiyon yapanlar ya da çocuklarının farklı deneyimlerle keyifli vakit geçirmesini sağlamak isteyen ebeveynler kumandalı araba fiyatları için bütçesinin bir kısmını ayırmayı göze alır. Oldukça maliyetli bir üretim aşamasından geçen model araba ve kumandalı arabalar Mucit Panda internet sitesinde satışa sunulmaktadır. Size özel indirim fırsatları ve fiyat avantajlarıyla uzaktan kumandalı arabalara sahip olmak için tek yapmanız gereken Mucit Panda’ yı ziyaret etmek ve oyuncak araba modellerine göz atmak.
 
Nerf, hot wheels gibi markaları beğendiyseniz bu araçları da incelemelisiniz.