4,9 (7)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Playever Mixdit, Dikkat ve Görsel Algıyı Geliştiren Kutu Oyunu

Marka :
Ürün Kodu: MPP8139
Model PW708139
%17
299,90 TL 249,90 TL
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargoda
Mucit Panda Öneriyor


Mixdit  - Dikkatli Gözler İçin Renkli Bir Kutu Oyunu

Mixdit 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış sevimli hayvanların ve renkli nesnelerin yer aldığı yaratıcı bir dikkat oyunudur. Bu oyun, çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılık becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Mixdit aileler için harika bir seçenek olabilir çünkü çocukların eğitici bir şekilde eğlenmelerini sağlar.

Mixdit içeriğinde toplam 4 oyuncu için birer oyun alanı, her oyuncuya 5’er adet jeton ve oyun kartları bulunur. Her kartta, belirli hayvanlar, belirli nesneleri kullanırlar. Oyuncuların amacı; açılan kartta gösterilen nesnelere göre oyun alanına jetonları doğru şekilde yerleştiren ilk oyuncu olmaktır. Her oyuncu seçtiği renkte bir oyun alanı ve aynı renkte 5 adet jeton alır. Jetonların her birinde 5 adet hayvan resmi vardır: panda, kaplan, maymun, fil ve rakun.

Mixdit, çocuklar için eğlenceli bir oyun olduğu kadar, onların el-göz koordinasyonu ve konsantrasyon becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Çocukların farklı hayvanları ve nesneleri tanıyarak görsel algılarını ve dil becerilerini geliştirmesine destek olur. Ayrıca oyuncuların birbirleriyle yarışması, sosyal etkileşimlerini ve iletişim becerilerini de güçlendirir.

Mixdit öğrenme sürecini eğlenceli hale getirerek çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, oyun sırasında yaşanan deneyimler, çocukların özgüvenlerini artırmaya destek olur. Çocuklarınıza eğitici ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak istiyorsanız Mixdit'i mutlaka denemelisiniz!

İçindekiler;

30 adet kart
4 adet oyun alanı
20 adet yuvarlak pul
Kullanım kılavuzu

 

Yaş Grubu:3+ Yaş