Hakkımızda

 

 

Mucit Panda - Yaratıcı Çocuklara Eğlenceli Oyuncaklar

Yaratıcılık zekânın eğlenceli şekilde kullanılmasıdır, diyor Albert Einstein.

İnsan zekâsının ve yaratıcılığının gücüne biz de inanıyoruz. Çocuklarımızın zihinsel gelişimlerini, yaratıcı becerilerini desteklemek için orijinal oyuncakları panda samimiyetiyle bir araya getiriyoruz.

Size sunduklarımız çocuğunuzun kısa bir süre ilgisini çektikten sonra çöp kutusunda yerini bulan, yetersiz kalitede ve şiddete yönlendiren binlerce oyuncak yerine hayal gücüne sınır koymayan, sağlıklı, kaliteli, hem eğlendiren hem de eğiten ürünlerdir.

Tüm bunların ötesinde biz küçük bir aile yapılanması olarak faaliyetini sürdüren, ama her bir müşterisine ayrıcalıklı hizmet sunabilme yetkinliğiyle gurur duyan bir işletmeyiz. Sizin de memnun ettiğimiz müşterilerimiz arasında yer alacağınızı ümit ediyoruz.

Felsefemiz

İstiyoruz ki Mucit Pandalarımızın eline savaş, silah, güç, cinsiyet öne çıkaran oyuncaklar vermeyelim. Hali hazırda hikâyesi yazılmış, süper güçleri belirlenmiş karakterlerle oynamasınlar. Birleştir oyna oyuncaklarıyla kendi süper kahramanlarını kendileri yapsın, hayal etsinler. Bilgisayar karşısında hem zihni hem bedeni pasifleştiren oyunlarla meşgul olmasınlar. Oyun kumundan, hamurdan heykeller yapıp üretmenin hazzını yaşasınlar… Ve en önemlisi, oynarken onlara gelecekte akıllarını ve keşiflerini insanlık için kullanmaları gerektiğini öğretebilelim.

Medyada Biz

Duygu Yalçın & Gökçe Güner ile “Mucit Panda” Üzerine

Dijital Girişim YARININ YILDIZI 100 START- UP! (1-25)

Mucit Panda ile Quadraj'da Sohbetler

Parents Türkiye Mart 2016 (11. Yıl Özel Sayı)

TED ve Mucit Panda "mucit çocuklar" için güçlerini birleştirdi. ( Anadolu Ajansı)