Sosyal Sorumluluk


Mucit Panda - Yaratıcı Çocuklara Eğlenceli Oyuncaklar

Çocuklar geleceğimiz… Çocuklarının fiziksel ve zihinsel sağlığına önem veren bilinçli ebeveynlerse gelişmiş bir toplumun mimarıdır. Mucit Panda Ailesi olarak biliyoruz ki sadece aşılarla, spor veya besinlerle onların sağlığını koruyamayız. Ancak sağlıklı ürünler giydirip, eğlendirirken yaşlarına uygun sağlıklı materyallerle üretilmiş, yaratıcılığı destekleyen, hayal gücüne sınır koymayan oyuncak tercihleriyle beden ve zihin sağlıklarını koruyabiliriz.

Geleceğin mucitlerine umut dolu yarınlar bırakma hayalimiz… “Panda” sözcüğü ile doğaya, dünyamıza dair farkındalıkları sahipleniyoruz. Sadece oyuncaklarını değil, üretim süreçlerini de yeşile ve insana saygı üzerine kurgulamış markaları öne çıkararak sürdürebilirliği destekliyoruz.

Yakın zamanda çocuklar ve çevreyle ilgili sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirmeyi planlıyoruz. Böylelikle sitemizden temin edeceğiniz oyuncaklarla çocuklarınızın sağlıklı gelişimlerini desteklerken, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla da onlara güzel bir ülke, güzel bir dünya bırakma düşüncenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Çocuklarımızın sağlıklı gelişimi ve onlara iyi bir gelecek bırakmak için birlikte güzel günlere…

Katıldığımız ve Desteklediğimiz Etkinlikler

İlk Nefes Ol 2015

SuperMoms Yardım ve Alışveriş Şenliği 2015