GİZLİLİK VE GÜVENLİK


Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları mucitpanda.com’a aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edilebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için mucitpanda.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Adres, telefon, e-posta gibi kişisel bilgileriniz, siparişinizin teslimatı ve kampanyalarımızdan/duyurularımızdan haberdar etmek amacıyla kullanılacaktır. Başka kurum ve kişilerle paylaşılması söz konusu değildir.

Kredi Kartınızın Gizliliği ve Güvenliği

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir ve bu işlemlerin yapıldığı sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.