Kart Oyunları


30%
199,90 TL 139,93 TL
30%
199,90 TL 139,93 TL
Ücretsiz Kargo
20%
749,90 TL 599,92 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

15%
349,90 TL 297,41 TL
20%
399,90 TL 319,92 TL
20%
140,00 TL 112,00 TL
20%
399,90 TL 319,92 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

15%
349,90 TL 297,41 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

43%
349,90 TL 199,90 TL
30%
199,90 TL 139,93 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

15%
349,90 TL 297,41 TL
25%
304,00 TL 228,00 TL

Çocuklar için Kart Oyunları Nelerdir?

Tüm aileyi bir araya getiren ya da kapalı havalarda arkadaş gruplarını eğlendiren en etkili oyunlardan biri eğlenceli kart oyunları çeşitleridir. Farklı kuralları ve oynanış biçimleriyle tüm oyuncuları oyunun içine çeker ve bambaşka evrenlerde yeni hikayeleri kucaklar. Üstelik iletişim becerilerinin pekişmesini sağlayan çocuk kart oyunları eğlendirirken güçlü bağların kurulmasına da yardımcı olur. Uno kart oyunu, zeka kart oyunları, Türkçe kart oyunları, eğitici kart oyunları ve kart eşleştirme oyunu gibi birbirinden eğlenceli oyun kartlarından Mucit Panda tarafından önerilen en özel seçkiler şunlardır;
• Amigo Bak Bakalım! Ne Değişti?
• Az Lakırtı Bol İletişim
• Edukids Bebeğimin İlk Oyun Kartları
• Orchard Kırmızı Köpek, Mavi Köpek Tombala
• Bu Senin Seçimin Oyunu
• Neobebek İlk Kelimelerim Zeka Kartları
• Hikaye Kartları
• Clementoni Oyna ve Öğren Saat Kaç?
 

Oyun Kartları ile Oynanan Uno Oyunu Nerede Satılır?

Eğlenceli kart oyunları arasında en sevilen oyun kartları uno kart oyunu çeşididir. Yediden yetmişe herkesin başarısını kazanmayı başaran uno oyunu temelinde basit bir kart eşleştirme oyunu mantığı yatmaktadır. Farklı sayılara ve renklere sahip olan oyun kartları eşleştiğinde çeşitli özellikler de ortaya çıkar. Akıl oyunları kartları arasında da yer alan uno oyunu Mucit Panda’nın sunduğu çocuk kart oyunları çeşitlerinden sadece bir tanesidir ve hemen sipariş oluşturulabilir.
 

Okul Öncesi Kart Oyunları ve Zeka Kart Oyunları Ne İşe Yarar?

Okul öncesi kart oyunları çocukların ilgisini çekerek hem eğlenceli hem de öğretici değerlerle tanıştırmak için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Üstelik farklı kategorilere ait oyun kartları sayesinde daha pek çok kazanım da elde edilebilir. Örneğin kart eşleştirme oyunu sayesinde görsel beceriler geliştirilebilirken eğitici kart oyunları dikkat ve konsantrasyonun artmasına yardımcı olacaktır. Hikaye kartları çocuğun iletişim becerilerini pekiştirmesini ve yaratıcılığını arttırır. Akıl oyunları kartları ise analitik düşünceyi desteklerken günlük hayatta karşısına çıkacak pek çok problemde pratik sonuçlar elde etmesine yardımcı olur.
 

Eğitici ve Eğlenceli Kart Oyunları Nelerdir?

Özellikle 2-3 yaş aralığı için tasarlanan Türkçe kart oyunları çocukların eğlendiği aktivitelerde başı çekerken aynı zamanda ilk kelimelerin ediniminde de önemli bir paya sahiptir. Davranış kartları ise çocuk için pek çok değerin açıklanmasına yardımcı olmaktadır. Böylece eğlenceli aktiviteler de eğitici kart oyunları sayesinde pekala öğretici bir kimlik kazanabilmektedir. İşte sizler için eğitici ve eğlenceli kart oyunları arasındaki en favori seçkiler!
• Edukids Kelimelerin Oyunu Hecelerin Uyumu
• BrainBox İcatlar
• Brain Games Mantık Kartları Çocuk
• Edukids Alfabe ile Kelimeler
• Clementoni Oyna ve Öğren Foto Fun Renkler
 

Akıl Oyunları Kartları Çocuklara Ne Zaman Alınmalı?

Pek çok yaş aralığındaki çocuk grubu için akıl oyunları kartları bulunsa da, bu oyun kartları en çok 7-11 yaş aralığındaki çocuklar için tercih edilmektedir. Basit mantık ilkelerini edinen ve bu doğrultuda çıkarımlarda bulunabilen çocuk, bu dönemde zeka kart oyunları ile oynamaktan büyük keyif alacaktır. Uno kart oyunu ya da matematik işlemleriyle tasarlanmış Türkçe kart oyunları bu yaş grubu için oldukça uygundur.
 
Çocuk Kart Oyunları için Hangi Site?
Okul öncesi kart oyunları ve birbirinden eğlenceli kart oyunları için Mucit Panda, web sitesi üzerinden sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Ailecek oynayacağınız Türkçe kart oyunları ve çocuğunuza özel tercih edeceğiniz eğitici kart oyunları için hemen şimdi keşfetmeye başlayın!