Lego Star Wars



Lego Star Wars  
Star Wars hayranları!
LEGO Star Wars ürün temaları, filmle bire bir sahneler, araç modelleri ve figürler içerir. Seride modellerin özel fonksiyonları, özellikleri ve özgün karakterleri bulunmaktadır.

 


Lego Star Wars Nasıl Oynanır?

Filmlerde kullanılan parçaların çok benzerleri, ilgi çekici araç modelleri ve en sevilen karakterlerin figürlerinin yer aldığı Mucit Panda Lego Star Wars kategorisindeki ürünler keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercihi. Çocuklara sevdikleri evrenin kapılarını aralarken yaratıcılık, hayal gücü, eşleştirme ve ilişkilendirme, motor becerileri geliştirme, el göz koordinasyonu gibi özelliklerinin gelişimine katkı sağlayacak Legolar ile oynamak çok kolay. Kutuların içinden çıkan birbirinden farklı boyut, şekil ve renklere sahip parçaları yönergelere göre bir araya getirerek tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz.
 

Star Wars Falcon Millenium Lego Kaç Parçadır?

Star Wars evrenini sevenlerin ilgisini çekecek ve en fazla parça içeren Lego ürünlerinden biri olan Star Wars Falcon Millenium Lego, 1329 parçadan oluşur. Her detayı seriye sadık kalarak tasarlanmış ve etkileyici bir görüntüye sahip set, şık ve güçlü görünümü ile Star Wars evreninin size getiriyor. Aerodinamik tasarıma sahip Star Wars Falcon Millenium; 2 mini figurlük yeri içeren ayrılabilir kokpit, çift yaylı atıcılar, sensör çanağı, rampa ve giriş kapıları içerir. Yeni ve göz alıcı görüntüsü ile keşfedilecek birçok detay içeren bu Lego Star Wars setine ulaşmak için Mucit Panda’ nın web sitesinden yararlanabilir ve alışverişinizi en uygun fiyatlar ile kolayca tamamlayabilirsiniz.
 

Darth Vader Lego Kaç Yaş için Uygundur?

Star Wars serilerinde gücün kötü yüzünü yansıtan bir karakter olan Dart Vader, yarı mekanik yarı insandır. Serinin en ilgi çeken karakterlerinden olan Sith Lordu Darth Vader’ in etkileyici ve detaylı olarak tasarlanmış legosu 9 – 14 yaş grubu arasında çocukların kullanımı için uygundur. 160 parçadan oluşan Darth Vader Lego, kompakt yapısı ile de bir araya getirme işlemi bittikten sonra evinizin her yerini süsleyebilir.
 

Lego Star Wars Ürünleri Nerede Satılır?

Tüm dünyada geniş hayran kitlesine sahip ve koyu fanları olan Lego Star Wars serisinin en çok ilgi çeken Legoları Mucit Panda’ da satılır. Darth Vader, Raider, Yoda, Wars Rey gibi birçok karakterin en ince detaylara sahip Legolarını keşfetmek için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Geniş ürün çeşitliliğine sahip Mucit Panda web sitesinde yer alan Star Wars Lego ürünlerinden dilediğiniz seti seçerek sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tek tıkla tamamlayarak ücretsiz kargo imkanı ile ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.
 

Lego Star Wars Oyunları Nelerdir?

Her yaş kitlesinde hayranı olan Star Wars evreninin en sevilen araç modelleri, karakter figürleri ve birbirinden ince detaylara sahip tasarımları ile sizleri büyüleyecek Lego Star Wars oyunları zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ da sizlere sunulmaktadır. Dilediğinizin ürünü kolayca bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden Star Wars evrenini doyasıya keşfedeceğiniz Legoları sipariş edebilir ve maceraya hemen başlama şansını yakalayabilirsiniz.