Cubic Fun Oyuncaklar


10%
349,50 TL 314,55 TL
Ücretsiz Kargo
10%
1.090,00 TL 981,00 TL
Ücretsiz Kargo
10%
599,90 TL 539,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
699,50 TL 629,55 TL
Ücretsiz Kargo
10%
1.390,00 TL 1.251,00 TL
Ücretsiz Kargo
10%
990,00 TL 891,00 TL
10%
549,50 TL 494,55 TL

 Cubic Fun  
Cubic Fun
 

 


Çocukların En Sevdiği Cubic Fun Ürünleri Hangileri?

Cubic Fun ürünleri arasında, çok farklı yaş gruplarından çocukların ilgisini çeken seçenekler yer alır. Üç boyutlu yapbozlar, oyun sürecinde unutulmaz dakikalar geçirmelerini sağlar. Cubic Fun Big Ben, Empire State binası, Özgürlük anıtı, Eiffel Kulesi gibi seçenekler, çocukların favorileri arasındadır. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm Cubicfun 3d puzzle seçeneklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Cubicfun 3d Puzzle Çeşitleri Neler?

Tasarımları hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeken özelliklere sahip Cubicfun puzzle çeşitleri bulunur. Çocukların popüler olarak tercih ettiği Cubicfun 3d puzzle çeşitleri arasında, Winne the Pooh yer alır. Beş yaş ve üzeri çocuklara önerilen bu ürün çeşidi, yetişkin eşliğinde tamamlandığında ideal sonuçlar elde edilir. Cubicfun puzzle çeşitleri arasında, Galata Kulesi, İzmir Saat Kulesi, Kız Kulesi gibi ülkemizden parçaları yansıtan tasarımlar da vardır.
 

Cubicfun Puzzle Kaç Parçadan Oluşuyor?

Cubicfun puzzle çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösteren parça sayılarına sahiptir. Bazı Cubic Fun ürünlerinde yüzü aşkın parça bulunuyorken diğerlerinde, on- yirmi aralığında parça vardır. Cubicfun 3d puzzle ürün bilgilerinde, parça sayıları da dahil olmak üzere çeşitli detaylarına ulaşabilirsiniz.
 

Cubic Fun Titanic Puzzle Kaç Parça?

Cubic Fun titanic, yüz on üç parçaya sahiptir. Cubic Fun titanic tüm parçaları, herhangi bir yapıştırıcı kullanılmadan birleştirilir. İnce tasarım detaylarına sahip Cubic Fun titanic üç boyutlu yapbozu tamamlandığında ortaya harika bir görünüm çıkar.
 

Cubic Fun Big Ben En Uygun Nereden Alınır?

İngiltere’nin simgelerinden birisini yansıtan Cubic Fun Big Ben, üç boyutlu yapbozu, sayfamızdaki kategoride sunulur. İndirimli fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulan Cubic Fun Big Ben hem çocuklar hem de yetişkinlerin ilgisini çeker. Kolay bir şekilde birleştirilen parçalara sahip bu Cubic Fun ürününe, kampanya fırsatlarını takip ederek sahip olabilirsiniz.