5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Unigo Dwinguler Little Fox Oyun Matı

Marka :
Ürün Kodu: MP41259
Model 8809170886528
  Tükendi!  

Unigo Dwinguler Little Fox Oyun Matı/Halısı Ön Yüz 
Unigo Dwinguler oyun matları genellikle ön yüzeyleri bebeklerin ve çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik tasarlanmıştır.
Sade ve sakin desenli oyun matları sayesinde bebekler jimnastik hareketlerini kolayca yaparken, eğitici oyun matı modelleri sayesinde hayal gücünü geliştirebilir.
Sade oyun halısı, sakin desenli oyun halısı ve dekoratif oyun matı seven anneler ve bebekleri için özel olarak tasarlanmıştır.
Unigo Dwinguler Little Fox oyun matının/halısının ön yüzeyinde, sakin ve sade desenlerde orman teması ve tilkiler bulunmaktadır.
Sade ve eğitici oyun halısı, dekoratif oyun matı seven anneler ve bebekleri için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Unigo Little Fox oyun matı  halısı 15mm kalınlığındadır.
230 x140 cm ölçüsü ile büyük ebatlı olarak tasarlanmıştır.
 
Unigo Dwinguler Little Fox Oyun Matı/Halısı Arka Yüz 
Unigo Dwinguler oyun matlarının arka yüzleri genellikle eğitici unsurlara yönelik tasarlanmıştır.
Eğitici desenlere sahip oyun matlarının arka yüzeylerinde hayvan temalı, alfabe temalı, rakamlı, dinozor temalı, prenses temalı , çocukların hayal gücünü geliştiren desenler bulunmaktadır.
Sakin desenli oyun matı modelleri, sade renkleri seven bebeklerin odaları için dekoratif oyun halısı olarak tasarlanmıştır.
Sakin desenli oyun matları aynı zamanda bebek yoga matı veya bebek jimnastik matı olarak da kullanılmaktadır.
 
Unigo Dwinguler Little Fox oyun matının/halısının arka yüzeyinde sade desenlerden kilim deseni bulunmaktadır. Halı ve kilim benzeri bu desen evlerde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.
Dekoratif oyun halısı arayan anneler ve bebek odaları için en iyi seçenektir. Sade renkli oyun halısı her odaya uyum sağlar. Sade bir bebek odası dekorasyonu sunar.

 

Yaş Grubu:0+