5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Unigo Dwinguler Dino Land Oyun Matı - Large

Marka :
Ürün Kodu : MP27673
Model 8809170887136

Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokuları sayesinde kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Bu sebeple alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklarımızda da güvenle önerilmektedir. Oyun halılarının/matlarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sayesinde çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. 

Çift taraflı - her iki tarafında farklı desenler yer alır.

Dino Land serisinin 2 farklı ebat seçeneği bulunmaktadır. Seyahatlerinizde ve küçük mekanlarınız da kullanabilmeniz için Dino Land 100cm x 140 cm ebatlarında ve 11mm kalınlığında küçük ebatlı alternatifi mevcuttur.

Dino Land oyun matının ön yüzeyinde güneşli bir yaz günü bir eğlence parkında oynayan dinozorlar konsepti oluşturulmuştur.

Dinozor çeşitlerini, gökkuşağının renklerini ve daha birçok objeyi öğretebileceğiniz eğlenceli bir hikaye kurgusu ön plana çıkmaktadır.

Dino Land oyun matının arka yüzeyinde ise çocuğunuzun tek tek renklere, harflere ve İngilizce kelimelere odaklanabileceği eğitici bir konsept yer almaktadır.

En 190cm - Boy 130cm - Kalınlık 12mm


Yaş Grubu:0+ YaşÇOK SATANLAR