5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Unigo Comflor Pingko in Africa Oyun Matı

Marka :
Ürün Kodu: MP27676
Model 8809268164033
  Tükendi!  

Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokuları sayesinde kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Bu sebeple alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklarımızda da güvenle önerilmektedir. Oyun halılarının/matlarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sayesinde çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. 

Çift taraflı - her iki tarafında farklı desenler yer alır.

Comflor Pingko in Africa Oyun matının/halısının ön yüzeyinde yer alan desenler çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır.

Çocuklarımız, orman ve deniz hayvanlarının hepsini tanıyabilecekleri ve İngilizce anlamlarını öğrenebilecekleri oyun matının/halısının ön yüzeyinde, aynı zamanda bir çok farklı hikaye kurguları da oluşturabilecekler.

Arka Yüz(Eğitici) Comflor Pingko in Africa Oyun matının/halısının arka yüzeyi çocuğunuzun odaklanmasını kolaylaştıracak şekilde sade ve eğitici nitelikte tasarlanmış olup, hayvanları, meyveleri, birçok nesneyi, harfleri ve İngilizce kelimeleri öğrenmesine yardımcı olacaktır.

En 210cm - Boy 140cm - Kalınlık 13mm


Yaş Grubu:0+ Yaş