img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

The Learning Journey İngilizce Öğreniyorum - Kelimeler ve Harfleri Eşleştirme

Ürün Kodu: MP33295
Model TLJ119105
%15
392,00 TL 333,20 TL
3 Gün İçinde Kargoda

Bu puzzle serisi; çocuklara İngilizce’yi öğretirken onların ince-motor becerilerini, kavramsal dil gelişimini ve görsel algısını desteklemek için özel olarak geliştirilmiştir. Ekstra büyük parçalar küçük ellerin rahatlıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
 
20 farklı temada, 4’lü yapboz setleri küçük çocukların İngilizce kelimeleri, harfleri ve heceleri keşfederek öğrenmesi için harika birer araçtır. Her kart İngilizce 3 harfli bir kelimeyi gösterir. Çocuklar büyük nesneye denk gelen kelimeyi bulmalı ve harfleri doğru sırayla eşleştirmelidir. Parçalar yalnızca doğru eşlere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır; böylece çocuklar eşleştirmelerinin yanlış veya doğru olduğunu anlayabilir ve deneme-yanılma yoluyla öğrenebilirler. Eşleştirmelerden sonra çocuklarınızla nesneler, özellikleri, İngilizcesi ve Türkçesi ile ilgili konuşarak dil gelişimini de destekleyebilirsiniz. İngilizce öğretmek için çocuklarla farklı şekillerde de oynanabilir.
 
Kazanımlar: İngilizce öğrenimi, Kelime dağarcığı, Harfleri ve heceleri tanıma, İnce-motor becerileri ve el-göz koordinasyonu, Görsel algı, Özgüven gelişimi
 
İçerik: 80 Puzzle parçası (20 kelime seti)

 

Yaş Grubu:4+ Yaş