The Learning Journey


Ücretsiz Kargo

Marble Run / Misket Kaydırağı

20%
875,00 TL 700,00 TL
20%
302,50 TL 242,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
875,00 TL 700,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
875,00 TL 700,00 TL
20%
392,00 TL 313,60 TL
20%
392,00 TL 313,60 TL
Ücretsiz Kargo
20%
875,00 TL 700,00 TL

The Learning Journey Oyunları Nelerdir?

The Learning Journey oyunları birçok farklı seçenek ile sitemizde sizleri bekliyor. Kodla ve öğren uzay gemisi, catapult, animal match, quirky copter, çiftlik, 123 treasure hunt toplama çıkarma yarışı gibi farklı oyunlar ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. Farklı yaş grupları için özel olarak hazırlanmış oyuncaklar ile çocuğunuzun gelişimine uygun bir oyuncak seçimi bir tık uzağınızda!
 

The Learning Journey Puzzle Çeşitleri Kaç Parçadır?

The Learning Journey puzzle çeşitleri farklı tasarım ve parça sayıları ile çocuklara özel olarak hazırlanmıştır. 3 yaş ve üzeri için puzzle, çocuk yapboz modelleri ve The Learning Journey puzzle arkadaşlarım serisi ile çocuğunuza özel bir oyuncak alabilirsiniz. 2 parçalı, 4 parçalı, 6 ve 8 parçalı puzzle ile çocuğunuzun gelişim düzeyine göre oyuncak seçimi yapabilirsiniz.
 

The Learning Journey Matematik Laboratuvarı Kaç Yaş İçindir?

The Learning Journey matematik laboratuvarı 3 yaş ve üzeri için uygun bir oyuncaktır. Basit matematik işlemlerini çocuklara alıştırmak ve zeka gelişimini desteklemek için özel olarak hazırlanmıştır. 1 adet disk dağıtıcı, 4 adet oyun kartı ve 24 adet üzerinde rakamlar bulunan diskler içeren set ile eğlenceli bir oyun kurabilirsiniz. Toplama çıkarma tombalası olarak da geçen oyun çocukların eğlenerek öğrenmesini destekler.
 

The Learning Journey Oyunları Eğitici Midir?

The Learning Journey matematik laboratuarı, puzzle ve yapboz gibi farklı modeller çocuklar için eğitici oyuncaklar arasındadır. Hesap yapma, fark bulma, motor becerilerin gelişimi gibi çok yönlü gelişimi destekleyerek çocukların zeka gelişimine destek olur.
 

The Learning Journey Ürünlerini Nereden Alabilirim?

The Learning Journey puzzle ve diğer ürünleri, birbirinden farklı birçok modeli Mucit Panda’da bulabilirsiniz. eğitici oyunlar, çocuklar için eğitici oyuncaklar ve yaşa göre oyuncak seçimi gibi farklı seçenekler ile çocuklar için özel bir seçim yapabilirsiniz. Eğitici ve eğlenceli oyuncaklar ile çocuğunuz oyun oynarken aynı zamanda kendini geliştirir. Yaşa uygun gelişim modeli, yaşa göre oyuncak seçimi ile çocuğunuzun ihtiyaçlarına özel oyuncaklar alabilirsiniz. En uygun fiyatlı oyuncaklar için hemen sipariş edebilirsiniz.