img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

The Learning Journey İngilizce Öğreniyorum - Kafiyeli Kelimeler Eşleştirme

Ürün Kodu: MP33275
Model TLJ428559
%15
392,00 TL 333,20 TL
3 Gün İçinde Kargoda

Bu puzzle serisi; çocuklara İngilizce’yi öğretirken onların ince-motor becerilerini, kavramsal dil gelişimini ve görsel-işitsel algılarını desteklemek için özel olarak geliştirilmiştir. Ekstra büyük parçalar küçük ellerin rahatlıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
 
30 farklı temada 2’li yapboz setleri küçük çocukların İngilizce kelimeleri, telaffuzlarını ve kafiyeleri keşfederek öğrenmesi için harika birer araçtır. Her kart İngilizce bir kelimeyi resimli ve yazılı olarak gösterir. Çocuklar kelimeyi söylemeli, fonetik açıdan ona uyumlu kafiyeli sözcüğü bulmalı ve eşleştirmelidir. Parçalar yalnızca doğru eşlere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır; böylece çocuklar eşleştirmelerinin yanlış veya doğru olduğunu anlayabilir ve deneme-yanılma yoluyla öğrenebilirler. Eşleştirmelerden sonra çocuklarınızla nesneler, özellikleri, İngilizcesi ve Türkçesi ile ilgili konuşarak dil gelişimini de destekleyebilirsiniz. İngilizce öğretmek için çocuklarla farklı şekillerde de oynanabilir.
 
Kazanımlar: İngilizce öğrenimi, Kelime dağarcığı, Kafiye ve heceleri tanıma, Görsel ve işitsel algı, İnce-motor becerileri ve el-göz koordinasyonu, Özgüven gelişimi
 
İçerik: 60 yapboz parçası (30 çift)

 

Yaş Grubu:3+ Yaş