Smart Games


Ücretsiz Kargo
15%
599,90 TL 509,91 TL
Ücretsiz Kargo
15%
399,90 TL 339,91 TL
Ücretsiz Kargo
15%
599,90 TL 509,91 TL

Smart Games Oyunları Nelerdir?

Smart games oyunları birbirinden farklı birçok farklı model ile çocukları bekliyor. tangoes hayvanlar, deducktion, camelot jr. , walls and warriors, parking puzzler, colour code ve daha nice farklı oyuncak ile çocuğunuza sürpriz yapabilirsiniz. Her yaşa uygun kutu oyunları ve zeka oyunları ile çocuğunuza eğlenceli ve öğretici bir oyun deneyimi yaşatabilirsiniz.
 

Smart Games Butterfly Oyunu Nasıl Oynanır?

Smart games butterfly temelde bir kaydırma oyunudur.48 farklı oyun şekli ile özgün ve eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. 8 kare parçayı kitapçıktan seçtiğiniz göreve uygun olarak yerleştirebilirsiniz. Resim baskılı parçaları kaydırarak tabloyu tamamlamak oyunun amaçlarındandır. 6 yaş ve üzeri için uygun oyuncak modellerinden biri olan bu seçenek ile çocuğunuza eğlenceli ve eğitici bir oyun alabilirsiniz.
 

Smart Games Oyunları Kaç Yaş için Uygun?

Smart games oyun ve oyuncakları farklı yaş grupları için özel olarak hazırlanmıştır. 3 yaş için oyuncak, 4 yaşa göre oyuncak, 5 yaş ve üzeri için oyuncak, 6 yaş oyuncak seçimi gibi farklı yaşlara özel oyuncak seçimleri ile çocuğunuza benzersiz bir hediye alabilirsiniz. Yaşa göre oyuncak seçimi çocukların gelişimini desteklemek adına önemlidir.
 

Smart Games Day And Night Nasıl Oynanır?

Smart games day and night ahşap blokların doğru yerlere yerleştirilmesi esasına dayanır. Görsel algı, planlama, problem çözebilme becerisi, odaklanma ve dil becerisinin desteklenmesi için ideal oyuncaklardandır. 3 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyuncak ile çocuğunuzun zeka gelişimini olumlu destekleyebilirsiniz.
 

Smart Games Little Red Riding Hood Oyunu En Ucuz Nerede?

Smart games little red riding hood en ucuz fiyat seçenekleri ile Mucit Panda’da! 4 farklı zorluk seviyesinde oynayabileceğiniz bu oyun ile 48 farklı senaryo kurgulayabilirsiniz. Büyükannenin evine ulaşmak, masalı gerçekleştirmek gibi farklı senaryolar ile çocuğunuz için eğlenceli bir oyun kurabilirsiniz. Mekansal algı, konsantrasyon, strateji, hafıza ve plan yapma gibi farklı becerileri destekler. Çocukların hem kendi başlarına da hem de arkadaşları ile beraber oynayabileceği bu oyuncak ile ailece keyifli zaman geçirebilirsiniz.