SET


Ürün Tükendi

Set Oyunu Nasıl Oynanır?

Set oyunu son dönemin popüler oyunlarından bir tanesidir. Görsel algılama ve hızlı karar verme becerilerini destekleyen bu oyunu ailece oynayabilirsiniz. Farklı renk ve sayıdaki kartlar ile oynanan Set oyunu çocukların zeka gelişimini destekleyen oyuncaklardan bir tanesidir.
 

Set Oyunu Kaç Kişiyle Oynanır?

Set, MENSA oyuncakları kategorisinde yer alan oyuncaklardandır. 2-6 kişilik kutu oyunları arıyorsanız eğlenceli seçeneklerden bir tanesi Set oyunu olabilir! Üçlü eşleştirme temeline dayanan bu oyunda herkesin keyif almasını sağlayabilirsiniz. Çocuklara zeka geliştiren oyuncaklar, eğitici ve eğlenceli kutu oyunları seçeneklerinden bir tanesi olan bu oyunu kaçırmayın..
 

Set Oyunu İçerisinde Neler Vardır?

Set oyunu birbirinden farklı fakat ilişki içerisindeki kartlardan oluşmaktadır. Bu kartları belirli bir düzen içerisinde sıraya koyabilmek oyunun amacını oluşturur. Değişen renk, şekil ve sayıdaki resimlerle kartları düzenleyebilirsiniz. Dikkat geliştirme, konsantrasyon ve görsel seçicilik için destekleyici bu oyunu çocuklar için tercih edebilirsiniz. Ailece oynanabilecek kutu oyunları ve zeka gelişimini destekleyen oyuncaklar arasında bu olan bu model çocuklar için ideal bir seçenektir.
 

Set Marka Eğitici Oyun Hangi Becerileri Geliştirir?

Set marka eğitici oyun çocukların çok yönlü gelişimini destekler. Görsel algı becerisi, dikkat, konsantrasyon, algıda seçicilik ve hafıza gibi birçok farklı becerinin desteklenmesine yardımcı olur. Çocukların hem keyif aldığı hem de kendilerine katkı sağladıkları oyunlardan bir tanesidir. Ailece oynayabileceğiniz kutu oyunları modelleri arasında olmasının yanı sıra çocuklar için de özel bir seçim yapabilirsiniz.
 

Set Oyunu Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

Set marka oyun 6 yaş ve üzeri için ideal bir oyuncaktır. Çocukların okul öncesi dönem oyuncakları arasında olabileceği gibi, ilkokul eğitici oyuncaklar için de tercih edebilirsiniz. Zeka gelişimini destekleyen oyuncaklar, eğitici ve eğlenceli oyunlar arasında olan MENSA oyuncakları ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. Ödüllü çocuk oyunları arasında olan bu oyun ile çocuğunuza keyifli bir oyun deneyimi yaşatabilirsiniz. Ödüllü zeka oyunları ve eğlenceli kutu oyunları için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. En uygun fiyatlı kutu oyunları sitemizde sizleri bekliyor.