RavensburgerRavensburger   Alman Ravensburger dünyanın önde gelen çocuk ve yetişkin puzzle'ları, eğitici ve eğlendirici çocuk-aile oyunları ile yetişkinlere yönelik strateji oyunları üreticisidir.

 


Ravensburger Oyuncak Çeşitleri Neler?

Zihin çalıştırıcı ve eğitici oyunlar, puzzle ve yapbozlar , STEM- mucit beyinler kategorilerinde ürünleri bulunan Ravensburger , sayfamızda sizlerle buluşturulur. Markanın çocuk gelişiminde etkili tasarımlara sahip çok çeşitli oyuncakları vardır. Ravensburger sayfamız sürekli olarak yenilenir ve popüler oyuncak çeşitleri ile geliştirilir. Kategorimizin sıklıkla tercih edilen parçalarından birisi, markanın Gravitrax oyuncak serisidir. Temel bir başlangıç setinin yanı sıra, oyun sürecini farklı bir seviyeye çıkartan ek parçaları da bulunur. Ravensburger sayfamızdan hem başlangıç setine hem de setle uyumlu parça çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Tüm kategoriye göz atarak en sevilen oyuncak çeşitlerini, Mucit Panda’da bulabilirsiniz.
 

Ravensburger Gravitrax Başlangıç Seti Kaç Yaş İçindir?

Gravitrax başlangıç seti, kategorimizin en popüler parçalarından birisidir. Çocuklar tarafından sevilerek tercih edilen Gravitrax başlangıç seti, sekiz ve üzeri yaş gruplarına önerilir. Gravitrax başlangıç seti, oyun süreci ve kutu içeriği hakkında detaylı bilgilere, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Gravitrax, temel fizik kuralları ve yaratıcılıklarını kullanarak oynayabilecekleri harika bir oyun niteliğindedir. Mucit Panda aracılığıyla ulaşabileceğiniz Gravitrax setleri ile çocuklara sürpriz yapabilir, markanın bu oyun setini doğum gücü hediyesi olarak verebilirsiniz.
 

Ravensburger Makenbreak Nasıl Oynanır?

Ravensburger Makenbreak, normal oyun setinin yanı sıra, Junior ve Extreme set alternatiflerine de sahiptir. Zamana karşı yarışılan bu denge oyunu, çocukların motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Oyun seti içerisinden çıkan ahşap blokların, çekilen kartlara uygun şekilde dizilmesi gerekir. Ravensburger Makenbreak normal oyun seti sekiz yaş ve üzeri çocukların kullanımı için idealdir. Ravensburger Makenbreak Junior ise beş yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Set içerisinden çıkan zamanlayıcı ayarlanır ve zaman dolana kadar karta uygun şekiller oluşturulmaya çalışılır. Kartlardaki şekilleri tamamlayan oyuncuların puanları giderek artar. Oyun sonunda en fazla şekil tamamlamış ve puan toplamış oyuncu kazanır.
 

Eğitici Ravensburger Puzzle Çeşitleri Hangileri?

Ravensburger puzzle Türkiye ürün modelleri arasında, temaları, parça sayıları ve önerilen yaş grupları değişiklik gösteren seçenekler bulunur. Kız ve erkek çocuklarının ilgilerini çekebilecek bir tasarım çeşitliliği, Ravensburger puzzle Türkiye ürünleri arasında mevcuttur. Kategorimizin popüler olarak tercih edilen Ravensburger puzzle Türkiye çeşitlerinden bazıları, Walt Disney Cars, İlk Puzzle- Araçlar, Bahçe Hayvanları, Walt Disney Büyülü Prensesler, Güneş Sistemi ve Walt Disney İnanılmaz Aile olarak sıralanabilir.
 

Ravensburger Puzzle 3D Fiyatları Ne Kadar?

Yapıştırıcı kullanımına bile gerek kalmadan bir araya gelen tasarımları bulunan Ravensburger puzzle 3D modelleri, sayfamızda sunulur. Çocukların üç boyutlu düşünme yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştiren bu puzzlelar, uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Ravensburger puzzle 3D modelleri ile eğlenceli dakikalar geçiren çocuklara, markanın diğer ürünlerini alarak koleksiyonlarını tamamlayabilirsiniz. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz Ravensburger puzzle 3D seçenekleri arasında, İtalya’daki Pisa Kulesini, Londra’daki Big Ben’i, New York’taki Özgürlük Heykelini ve Chrysler Binasını yansıtan tasarımlar bulunur.