Lemur Lemi, Mirket Ari ve Diğerleri

Ürün Kodu : MP29085
Model 9786055083854
19,00 TL
13,30 TL %30 İndirimli
9 X 1,61 taksit seçenekleri ile


24 Saatte Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 0,13 puan kazanacaksınız!

Sayfa Sayısı 40
Ebat 15x21 cm
 
Minik Kuş, o günden sonra “Bir tilki bir kuşun annesi nasıl olabilir ki?” diye soranlara, “Sevgiyle olabilir!” diye cevap verdi.
Çocuklar, Lemur Lemi’nin delik çorabına bakıp, gülmeye başladılar. Lemi bir an en yakın arkadaşı Ari ile göz göze geldi. Ve kızmak yerine o da kendisine gülmeyi tercih etti.
Luna’yı gören Duru “Aaa, bu ayının karnında kocaman bir dikiş var, ne çirkin!” dedi.  Yasemin, “Hayır yanılıyorsun. O dünyanın en güzel ve de özel ayısı çünkü ben onu kurtardım!” dedi.
 
Küçük bir fark ediş, büyük bir fark yaratır. Fark eden, artık etrafına başka bir gözle bakmaya başlar. Sade ve keyifli diliyle çocukların farkındalıklarını arttırmaya yönelik üç hikâye...
 
Yazar Hakkında
Elif Özmenek Çarmıklı
Herkes gibi ilkokulda okuma-yazmayı öğrendim fakat sınıfta en son okuyan kişiydim. Buna o zaman canım çok sıkıldı, doğruyu söylemem gerekirse. Ancak, bu sayede okumanın bir yarış değil, ömür boyu sürecek bir macera olduğunu öğrendim. Büyüdükçe öğrenmenin anlık değil; sürekli olduğu zaman fark yarattığını gördüm. İşte bu sebeple, farklı konular üzerine çalışmayı hep çok sevdim. Sosyoloji, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi okudum. Öğretim görevlisi, gazeteci ve araştırmacı olarak çalıştım. Uzun yıllar Amerika’da yaşadım. Tek başına ailemden, ülkemden uzak olmak biraz zordu ama bu sayede bütün dünyanın evim, sevmeyi seçtikleriminse ailem olduğunu öğrendim. Sonra dünya harikası iki çocuğum oldu: Asya ve Kuzey! Ve onlardan öğrendim ki ben çocuk hikâyeleri yazmayı çok seviyorum. Ve böylece yazarlık yapmaya başladım. Umarım siz de kendi yolculuğunuzda neyi sevdiğinizi kolaylıkla keşif edersiniz. Bu keşifte hikâyeler de size eşlik eder!
 
Çizer Hakkında
Elif Balta Parks
Üniversitede İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Ardından Londra’da, Central Saint Martins’te çeşitli kurslara devam ettim. Bunlardan biri de illüstrasyon üzerineydi. Hayatımı çocuk kitaplarını resimleyerek geçiriyor ve Londra’da yaşıyorum.
 
Yaş Grubu: 7+ Yaş

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(5)

Gergedanlar Krep Yemez

31,50 TL 20,48 TL 34%
Yorum Yıldızları(5)
Yorum Yıldızları(1)
Yorum Yıldızları(1)

Cesur ve Zeki

Psiko-terapötik Hikayeler Serisi

18,00 TL 13,50 TL 25%
Yorum Yıldızları(1)

Alp'in Şansı


Sepette %10 İndirimli

20,00 TL 14,00 TL 30%

Hiç Bitmeyen Şey

31,50 TL 20,48 TL 35%