Pötikare Yayınları
Pötikare Yayınları  
Potikare Yayınları
 

 


Pötikare Yayınları Kitap Türleri Nelerdir?

Hikâye kitapları, boyama kitapları, bilmece bulmaca kitapları, bilim ve doğa kitapları gibi birçok türde eseri bulunan Pötikare yayıncılık ürünleri sayfamızda sunulur. Yeni doğandan sekiz yaş ve üzerine kadar birçok farklı yaş grubundaki çocukların ilgisini çekebilecek kitaplar bulunur. Kitapların içeriklerinin, yaş gruplarının ve türlerinin geniş bir yelpazede sunulması, Pötikare yayınları kategorisinin sevilen özellikleri arasındadır.
 

Pötikare Yayıncılık Boyama Kitapları Kaç Yaş İçindir?

Çocukların yaş gruplarına uygun özellik gösteren Pötikare yayınları boyama kitaplarına hızlı şekilde ulaşmanız için hazırlanmış bir kategorimiz bulunur. Pötikare yayıncılık tarafından hazırlanmış ve çocuklar tarafından sevilerek tercih edilen boyama kitaplarının büyük bir çoğunluğu, iki yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Bu yaş grubundaki çocukların kalem tutma ve yaratıcılıklarını sayfalara dökme becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Bizim Mahalle, Uzay ve Çocuklar İçin Bitkilerle Kumaş Boyama Kitabı gibi farklı içeriklere sahip seçeneklere, sayfamızdan göz atabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri arasından sadece boyama kitaplarına ulaşmak isterseniz sayfanın sol kenarında bulunan ayarlar yardımıyla ürünleri filtreleyebilirsiniz.
 

Pötikare Yayınları Delikli Kitaplar Nelerdir?

Çocukların dokunma ve hissetme duyusuna hitap edecek şekilde hazırlanmış Pötikare yayınları delikli kitaplar bulunur. Kitap sayfalarındaki delikler, dokunma duyularında yarattığı farklılıkla çocukların birçok kavramı öğrenmesine yardımcı olur. Delik sayılarını hisseden çocukların sayı sayma becerileri gelişir. Pötikare yayınları delikli kitaplar arasında, birbirinden eğlenceli hikayeler anlatan seçenekler bulunur. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategoriden ulaşabileceğiniz Pötikare yayınları delikli kitaplar arasında, Birlikte Sayalım, Parlak Yıldız, Ot Yemeye Bayılırım, Benim Yuvam Nerede, Yeşil Tırtıl, Dönen Tekerlekler, Gözlüklü Aslan gibi hikâye seçenekleri sunulur. Tüm kategoriyi sıralayarak hikayelere ulaşabilir, her bir hikâyenin delikli tasarımları ile çocuklara kazandıracakları becerileri öğrenebilirsiniz.
 

Pötikare Yayıncılık Sudoku Fiyatları Ne Kadar?

Zorluk seviyeleri, önerilen yaş grupları ve oyundaki kare sayısı değişiklik gösteren Pötikare yayıncılık sudoku seçenekleri, sayfamızdaki kategorinin popüler parçalarıdır. Oyunlardaki kare sayısı ve benzeri özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteren Pötikare yayıncılık sudoku fiyat aralıkları bulunur. Mucit Panda’ya özel indirim fırsatlarından yararlanarak çocukların yaş grubuna uygun Pötikare yayıncılık sudoku ürünlerine ulaşabilirsiniz. Sudoku seçeneklerini sıralayarak uygun fiyat aralıklarını ve önerilen yaş gruplarını görebilirsiniz. Kategorimizde, zorluk seviyeleri üç, beş, altı, yedi, sekiz yaş ve üzeri çocuklara hitap eden alternatifler mevcuttur.
 

Çok Satan Pötikare Yayıncılık Çocuk Ürünleri Hangileri?

Renkli sayfalara ve eğlenceli hikayelere sahip kitaplarıyla popülerlik kazanmış Pötikare yayıncılık ürünleri, sayfamızdaki kategoride sunulur. Mucit Panda olarak bir araya getirdiğimiz tüm kitaplar hem ebeveynlerin hem de yaş grubuna uygun çocukların beğenilerini toplar niteliktedir. Pötikare yayınları kategorimizin çok satanları arasında, Uyumaktan Korkan Balina, 8*8 Çıkartmalı Sudoku, Tuhaf Şeyler Ormanı, Delikli Kitaplar- Merhaba Ay, Yüzen Kitaplar- Taşıtlar, İstanbul Sofrası yer alır.