PlayMais Eduline Mosaic

Ürün Kodu : MP28034
Model 160203

 Listeme Ekle

Bu üründe 2,07 puan kazanacaksınız!

Bu mozaikler PlayMais®, ile çalışma yaparak doğal hayatı ve doğa bilimlerini öğretmek için tasarlanmıştır.

Bir çocuk, tarama ve uçan böceklerle ilgili yaratıcılıklarını öğrenmek için 24 3D böcek (3x8 farklı şekil) oluşturabilir ve bunları mozaiklerle süsleyebilir.

Çocuklar Arı, örümcek, böcek, peygamber devesi, güve, kelebek, akrep ve yusufçuk kalıplarla çalışabilir. Çocuklar kendi başlarına veya bir takımın parçası olarak çalışabilirler! Çocuklar resimler gibi onları şekillendirmek için önceden kesilmiş parçaları nemlendirir. Böcekler 24 saat kuruduktan sonra, çocuklar renkli mozaiklerle süsleyebilecekler. 

Bu mozaik heykel Seti, böceklerin hayatlarıyla ilgili bir sınıf projesi için mükemmeldir: Uçanları asın veya sürünen olanlar için tasarlanmış bir set oluşturun. Mozaikler ayrıca yaşamı ve doğal bilimi ya da dil bilgilerini tartışmak için kısa çalışmaların bir parçası olabilir.

PlayMais® EDULINE MOSAIC, mevcut PlayMais® EDULINE serisine mükemmel uyum sağlar. Okullarda ve anaokullarında kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve öğretmenler için mükemmel bir öğretim aracıdır.

Basit aktiviteler, küçük çocukların motor becerilerini geliştirirken renkleri ve şekilleri tanımayı ve onları öğrenmelerini sağlar.

12.000'in üzerinde PlayMais® parçası ve 45 adet basılabilir eğitim kartından oluşmakta olan PlayMais® EDULINE MOSAIC, ve el ve göz uyumunu geliştirmek için harika bir araç olduğunu kanıtlayacaktır.

Kutu içeriği: 12.000 Adet Playmais Mosaic, 50 Sayfalık Öğretmen Yönerge Kitabı, 6 Adet Bez, 6 Adet Çocukların rahatlıkla kullanabileceği bıçak, Playmais alfabe, sayı ve geometrik şekiller şablon kartları.

Açılmış Playmais kutuları hijyen koşullar gereği iade kabul edilememektedir.

 

Yaş Grubu:3+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(2)

Creall Do&Dry 500gr Beyaz

24,00 TL 20,40 TL 15%
Yorum Yıldızları(1)
Yorum Yıldızları(29)
Yorum Yıldızları(3)