PlayMaisEn Eğlenceli Playmais Oyunları Hangileri?

Çocukların yaratıcılıklarını geliştiren ve üretkenliklerini artıran oyuncaklar olan Playmais ürünleri, birbirinden eğlenceli seçenekleriyle sayfamızda sunulur. Kategorimizin en popüler parçaları arasında, Playmais Fashion Bucket yer alır. Üç yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olan Playmais Fashion Bucket, göz alıcı oyun hamurları içerir. Canlı renkleri ve yumuşak yapısı, Playmais Fashion Bucket ürünlerinin popüler olarak tercih edilmesini sağlayan özelliklerinden bazılarıdır. Sayfamızdaki kategoride bu sevilen ürünün yanı sıra, Playmais World, Dream Kitten gibi daha birçok tasarım konseptine ulaşabilirsiniz.
 

Playmais Mosaic Çocukların Hangi Becerilerini Geliştirir?

Playmais Mosaic serisi, el- göz koordinasyonu başta olmak üzere birçok becerinin gelişmesini sağlar. Playmais Mosaic motor becerilerini geliştirir, renklerin ve şekilleri eşleştirmeyi öğretir. Wild Animals, Dream Mermaid, Ballerina gibi farklı konseptlerde Playmais Mosaic oyuncakları bulunur. Her bir tasarım konsepti, çocukların hayal güçlerinin farklı yönlerinin çalışmasını sağlar. Üç boyutlu düşünme ve yaratıcılık yeteneklerinin küçük yaş gruplarından itibaren gelişmesi, bu eğitici oyuncaklar ile mümkündür.
 

Playmais Classic World Kutusunda Kaç Parça Yer Alır?

Playmais Classic, markanın en sevilen ürün serilerinden bir diğeridir. Playmais Classic serisi, Deco, Safari, Farm, Sea, Jungle ve Princess gibi farklı ürün seçenekleri içerir. Playmais World serisinden seçiminizi hangi üründen yana kullanırsanız kullanın, 1000’den fazla parçayı içeren kutulara ulaşırsınız. Kapsamlı içeriklere sahip Playmais Classic oyun kutuları, Mucit Panda’da sizlere sunulur. Hem erkek hem de kız çocuklarının ilgilerini çekebilecek farklı temalarla sunulan Playmais World kutularına ulaşabilirsiniz. Kutuların temalarına ve tasarımlarına, ürün fotoğraflarından göz atabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekebilecek, oynarken eğlenceli dakikalar geçirecekleri seçenekleri kolayca bulabilirsiniz.
 

Playmais Little Zoo Oyunu Nasıl Oynanır?

Playmais Little Zoo, altı tane önceden basılmış kart ve 2300’den fazla Playmais ile gelen bir oyundur. Oyuncak kutusu içerisinden bir sünger ve oyun süreci ile ilgili talimatlar da çıkar. Çocukların renkleri ve şekilleri, kartlar üzerinde eşleştirmesiyle oynanır. Playmais Little Zoo kartları tamamlandığında maymun, fil, aslan, zebra, kaplan gibi sevimli hayvan figürleri ortaya çıkar. Çocukların renk eşleştirme becerilerini geliştirmesinin yanı sıra, belirli hayvanların isimlerini öğrenmesine de yardımcı olur. Oyun süreci ile çocukları eğlendiren ve faydalı beceriler edinmelerini sağlayan Playmais Little Zoo ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Üç yaş ve üzeri çocuklara bu seti hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
 

Playmais Oyunları Hangi Yaş Grubu İçindir?

Üç yaş ve üzeri, beş yaş ve üzeri, sekiz yaş ve üzeri gibi farklı yaş gruplarındaki çocuklara özel oluşturulmuş Playmais oyunları bulunur. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategori içerisinden aradığınız özellikteki Playmais oyunlarına ulaşmak oldukça kolaydır. Sayfanın sol kenarında bulunan kontrol paneli yardımıyla aramalarınızı filtreleyebilir, spesifik yaş gruplarına uygun oyuncakları görüntüleyebilirsiniz. Oyuncakların önerilen yaş gruplarına göre filtrelenmesini sağlayan bu sistem ile alışveriş sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.