PAL


Ürün Listesi


Eğitici Pal Ürünleri Nelerdir?

İlişki kurma, hayal güçlerini geliştirme ve motor becerilerini destekleme gibi birçok etkisi bulunan üç boyutlu yapboz seçenekleri Pal markası tarafından sunulur. Sayfamızdaki kategoride, dünyanın dört bir yanından ünlü mekanların üç boyutlu yapbozları bulunur. Gerçek yerlerin ve mekanların yanı sıra, popüler film ve dizilerden ilham alınarak oluşturulmuş ürün modelleri de mevcuttur. Ülkelerin ünlü yapıları hakkında bilgilenen çocuklar, Pal puzzle üç boyutlu yapısıyla yeni nesil bir yapboz deneyimi kazanır. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm yapbozları sıralayarak Pal oyuncak modellerini görebilir, çocuklara farklı yapbozlar alarak koleksiyonlarını tamamlayabilirsiniz.
 

En İyi Pal Oyuncak Çeşitleri Hangileri?

Ülkemizden farklı yapıları ve yerleri temsil eden Pal zeka oyunları, markanın en popüler ürün seçenekleri arasındadır. Anıtkabir, Galata Kulesi, İzmir Saat Kulesi, Dolmabahçe Saat Kulesi, Bursa Ulu Cami, Mevlana Müzesi, Sultan Ahmet Cami, sayfamızdaki kategoriden ulaşabileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır. Tüm Pal oyuncak kategorisine göz atarak ülkemizi yansıtan farklı yapbozları bulabilirsiniz. Çocukların farklı şehirler ve bu şehirlerin ünlü yapıları hakkında bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
 

Pal Puzzle Çeşitleri Nelerdir?

Türkiye’nin ünlü yapıları, Pal markasının sevilerek tercih edilen seçenekleri olmakla birlikte, bununla sınırlı değildir. Fransa Paris’te yer alan Eiffel Kulesi, Hindistan Agra’da yer alan Taç Mahal gibi çeşitli yapıların Pal puzzle çeşitleri de bulunur. Ayrıca çocukların en sevdiği film serilerinden birisi olan Karayip Korsanlarından ilham alınarak oluşturulmuş üç boyutlu yapboz modeli de bulunur. Bu yapboz, film serisinin en ünlü gemisi olan Siyah İnci’yi yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Yapıştırıcı kullanmaya bile gerek kalmadan birleşen ve gerçek yapıları ayrıntılı şekilde yansıtan üç boyutlu yapbozları, sayfamızda bulabilirsiniz.
 

Pal Puzzle Kaç Parçadır?

Önerilen yaş gruplarıyla birlikte parça sayıları da büyük bir çeşitlilik gösteren Pal puzzle modelleri vardır. 17, 59, 87, 308, 321 ve daha çok farklı sayıda parça sayılarına sahip Pal oyuncak seçenekleri bulabilirsiniz. Yapbozların parça sayıları ile ilgili detaylara, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Parça sayısının artmasıyla birlikte üç boyutlu yapbozun ortalama yapım süresinin de değişiklik gösterdiğini göz önünde bulundurmanız önerilir. 87 parçalı yapbozun yapım süresi 120- 150 dakika olarak belirtilirken 321 parçanın 240- 300 dakikadır. Puzzleların bu özelliklerini de öğrenebilir, alışveriş sepetinize ekleyeceğiniz modele buna göre karar verebilirsiniz.
 

Pal Zeka Oyunları Kaç Yaş için Uygun?

Yapım süreleri ve parça sayıları değişiklik gösteren Pal zeka oyunları sizlerle buluşturulur. Sayfamızda sunulan Pal ürünlerinin büyük bir çoğunluğu, altı yaş ve üzeri çocukların kullanımı için ideal özellik gösterir. Bu yaş gruplarındaki çocukların görsel becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Pal zeka oyunları üç boyutlu olması, markanın ürünlerinin popüler olarak tercih edilmesini sağlayan temel özelliğidir. Yapboz kutusu içerisinde gelen kitapçık hem puzzle yapım süreci hem de bu ünlü eserin tarihi hakkında bilgiler içerir.