NepmanNepman Oyun Seti Çeşitleri Nelerdir?

Bireysel gelişim süreçlerinin okul öncesinde başlaması gerektiği göz önünde bulundurularak hazırlanmış içerikleri bulunan Nepman ürünleri bulunur. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategoride yer alan Nepman gelişim oyunları seti ürünleri, çocukların seksene yakın beceri elde etmelerini sağlar. Okul öncesinde kullanıma uygun oyun setleri, dört yaş ile yedi yaş aralığındaki çocuklara önerilir. Bu yaş grubundaki çocuklar, markanın oyun setleriyle zaman geçirdiğinde birçok faydalı yetenek geliştirir ve farklı bilgiler edinir. Eğitim süreçleri başladığında bu faydalı bilgi ve yetenekleri kullanırlar. Bilgi dolu içeriklerini eğlenceli bir formla sunan markanın oyun setlerine, internet üzerinden alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz.
 

Nepman Gelişim Seti Ne İşe Yarar?

Nepman gelişim setinin en temel etkisi, çocukların her alanda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmasıdır. Hem zihinsel hem duygusal hem de sosyal becerilerinin gelişmesine yardımcı olan içerikleri bulunur. Okul öncesinde küçük yaş gruplarında bulunan öğrenci adaylarının eğlenceli dakikalar geçirerek becerilerini geliştirmesini sağlar. Bu yaş gruplarındaki çocukların ilgisini çekebilecek tasarımları içerir ve dikkat aralıkları hesaba katılarak tasarlanır. Aile broşürü ile birlikte gelen Nepman gelişim seti, kullanım talimatlarını takip etmek ve ürünün sunduğu tüm faydalardan yararlanmak oldukça kolaydır.
 

Nepman Gelişim Seti İçeriği Nasıldır?

MEB okullarının yanı sıra özel kolejlerin okul öncesi bölümlerinde de kullanılan Nepman gelişim oyunları seti kapsamlı içeriklere sahiptir. Nepman gelişim seti içerisinden, otuz beş saatlik detaylı yıllık plan, dört kitap, dört ahşap uygulama materyali, ölçme ve değerlendirme formları, bir öğretmen kılavuzu ve bir aile broşürü çıkar. Set kapsamları sürekli olarak güncellenmekle birlikte, genel hatlarıyla bu şekilde sıralanabilir. Sınıf içi uygulamalara uygun bir setler, öğretmenler tarafından takip edilir. Ailelere ve öğretmenlere yol gösteren kılavuzların bulunması, gelişim setlerini uygulamayı kolaylaştırır.
 

Nepman Gelişim Oyunları Seti En Uygun Nereden Alınır?

Nepman markasına ait olan ve popüler olarak tercih edilen tüm ürünlere, Mucit Panda aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Markanın en sevilen Nepman gelişim oyunları setini indirimli fiyat aralıklarıyla alabilirsiniz. Kategorimizde mevcut tüm gelişim setleri, internet üzerinden alışveriş süreciyle sunulur. Bu setleri, okul öncesi öğrencilerle dolu bir sınıfta kullanacaksanız ürünleri toplu alım olanaklarından faydalanabilirsiniz. Öğrenci sayınız kadar ürünü alışveriş sepetinize ekleyebilir, tek bir alışverişle tüm set ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak için Mucit Panda’yı tercih edebilir, çocukların gelişim süreçlerini destekleyecek harika setlere sahip olabilirsiniz.
 

Eğitici Nepman Ürünleri Hangileri?

Eğitici oyun setlerinin hazırlanması sürecinde alanında uzman bireylerin desteği alınmıştır. Nepman eğitici ürünleri çocuklar için hazırlanırken uzman pedegoglar, psikologlar ve okulöncesi eğitim uzmanlarının ortak çalışması ortaya koyulur. Gelişim oyunları seti, sayılar, şekiller, renkler gibi birçok temel beceriyi içerir. Çocukların ince motor becerileri, algı seviyeleri, ilişki kurma yetenekleri gibi birçok alanda gelişmesine yardımcı olur.