Neobebek Oyuncaklar


25%
199,95 TL 149,96 TL
25%
199,95 TL 149,96 TL
25%
199,95 TL 149,96 TL
25%
129,95 TL 97,46 TL
25%
99,95 TL 74,96 TL
25%
199,95 TL 149,96 TL
25%
119,95 TL 89,96 TL
25%
89,95 TL 67,46 TL
25%
119,95 TL 89,96 TL
25%
149,95 TL 112,46 TL
25%
279,95 TL 209,96 TL

 neobebek  
Neobebek
 

 


Neobebek Ürünleri Kaç Yaş İçin Uygun?

Eğlenceli dakikalar geçirirken yepyeni bilgiler ve beceriler öğrenmeleri için tasarlanmış içeriklere sahip Neobebek ürünleri, Mucit Panda farkıyla sizlere sunulur. Neobebek ürünlerinin içeriklerine ve çocuklara kazandırdığı becerilere bağlı olarak önerilen yaş grupları farklılık gösterir. Kategorimizden ulaşabileceğiniz oyuncaklar arasında, altı aylık ve üzeri, on iki aylık ve üzeri, yirmi dört aylık ve üzeri gibi yaş grupları için ideal özellik gösteren seçenekler mevcuttur. Küçük yaş gruplarındaki çocuklara almak istediğiniz oyuncağın önerilen yaş gruplarını öğrenmek için ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ürün fotoğraflarından kutuların üzerinde mevcut yaş uyarılarına da göz atabilirsiniz. Önerilen yaş gruplarını göz önünde bulundurarak markanın eğitici oyuncak seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 

En İyi 5 Neobebek Ürünü Hangisi?

Sürekli olarak güncellenen ürün kategorimiz içerisinde hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından sevilen çok çeşitli oyuncaklar bulunur. Neobebek markasının sıklıkla tercih edilen beş ürünü, Neobebek zeka kartları hayvanlar, Sevimli Canavarlarla Sayıları Öğreniyorum Puzzle Seti, Yosun Ormanına Gidiyoruz! Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı, Annem ve Babam Nerede Puzzle Seti ve Neobebek Baby Puzzle Safari olarak sıralanabilir.
 

Neobebek Zeka Kartları Çocukların Hangi Yönünü Geliştirir?

Neobebek zeka kartları, çocukların farklı becerilerini geliştirecek alternatifler şeklinde sunulur. İlk Kelimelerim zekâ kartları, çocukların kelime dağarcığını geliştirir. Resimlerle kelimeler arasında bağlantıyı hızla kurmasına yardımcı olur. Beyin gelişimini destekleyen tasarımlara sahip bu kartlar, odaklanma becerilerini de yükseltir. Hayvanlar zekâ kartları, çocukların birçok hayvanı öğrenmesine yardımcı olur. Hayvanların resimleri ve isimleri arasında bağlantı kurmanın yanı sıra, onlar hakkında bilgiler edinmelerini sağlayacak eğitici sorular da bulunur. Meyve- sebze zekâ kartları da benzer bir tasarıma sahip seçenektir. Bu destedeki kartların ön yüzünde meyve- sebzelerin resmi ve ismi yer alır. Kartların arka yüzünde ise onlar hakkında eğitici sorular mevcuttur. Çocuklara ilk olarak isim- resim bağdaşması öğretildikten sonra, eğitici sorulara ve ilgili bilgilere geçiş yapılabilir.
 

Neobebek Baby Puzzle Kaç Parçadan Oluşur?

Tamamlandığında eğlenceli simgeler ve renkli tasarımları ortaya çıkan Neobebek Baby Puzzle seçenekleri sayfamızda sunulur. Neobebek Baby Puzzle setleri içerisinde, 10 adet 2 parçalı, 6 adet 2 parçalı alternatifler bulunur. Bebeklerin ilişki kurma becerisini geliştiren iki parça bir araya getirildiğinde, ürün temasına uygun simgeler ortaya çıkar. Puzzle ürünlerinde mevcut temalardan bazıları, Deniz Canlıları, Safari, Çiftlik Hayvanları ve Orman Hayvanları olarak sıralanabilir. Mucit Panda olarak sizler için bir araya getirdiğimiz tüm puzzle temaları ve parça sayıları hakkında detaylı bilgilere kategorimizden ulaşabilirsiniz.
 

Neobebek Ürünlerini Nereden Alabilirim?

Neobebek zeka kartları da dahil olmak üzere markanın popüler olarak tercih edilen tüm ürünlerine, kategorimizden ulaşabilirsiniz. Mucit Panda üzerinden bulacağınız tüm Neobebek ürünlerine, evinizin konforundan ayrılmanıza gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. Bebekleri büyüme, gelişme ve öğrenme süreçleri boyunca destekleyecek oyuncakları, indirimli fiyat aralıkları ile alabilirsiniz.