My Fairy Garden Oyuncaklar


10%
549,50 TL 494,55 TL
Ücretsiz Kargo
10%
659,50 TL 593,55 TL
Ücretsiz Kargo
10%
699,50 TL 629,55 TL
10%
399,50 TL 359,55 TL
10%
299,50 TL 269,55 TL
10%
299,50 TL 269,55 TL
Ücretsiz Kargo
10%
849,50 TL 764,55 TL

 My Fair Garden  
My Fair Garden
 

 


My Fairy Garden Çocuklar İçin Sihirli Bahçeler Neler?

Çocukların huzur dolu hobiler edinmesine yardımcı olan My Fairy Garden ürünleri, kategorimizde sizlerle buluşturulur. Sihirli bahçe ürünleri ile çocuklar kendi tohumlarını ekme ve bitkilerine bakma sorumluluğunu üstlenir. Özel tasarımlara sahip bahçeler, bitki yetiştirme deneyimini unutulmaz hale getirir. My Fairy Garden Unicorn Bahçesi, Peri Bahçesi ve Peri Saksısı, popüler olarak tercih edilen tasarımlar arasındadır. Markanın ürünleri, dört yaş ve üzeri çocukların kullanımına önerilir. Birçok becerilerini geliştirmelerini ve eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlayacak bahçelere, Mucit Panda üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

My Fairy Garden Peri Bahçesi Tohumu Nasıl Ekilir?

My Fairy Garden Peri Bahçesi oyun süreci, bahçenin içerisine toprak konulması ile başlar. Çocuklar koydukları toprağa, hızla büyüyecek tohumlarını eker. Tohumları ekme işlemi tamamlandığında, çocukların bahçelerini düzenli olarak sulaması gerekir. My Fairy Garden Peri Bahçesi kutusu içerisinden çıkan tüm ek malzemeler, çocukların kendi bahçelerini tasarlamalarına yardımcı olur. Hızla büyüyen çimlerin tohumları, ürün kutusu içinden çıkar. Peri Bahçesi seti ile birlikte bir kullanım kılavuzu da gelir. Çocuklar, yetişkin gözetiminde, bu kullanım kılavuzunda yer alan talimatlarını takip ederek tohum ekme işlemini tamamlayabilir. Ayrıca kılavuz içerisinde yer alan bahçe tasarım örneklerini de uygulayabilir. Bu tasarım örneklerinden ilham alarak kendi bahçelerini yaratmaları da mümkündür.
 

My Fairy Garden Unicorn Bahçesi İçeriğinde Neler Bulunur?

Kategorimizin en popüler parçaları arasında yer alan My Fairy Garden Unicorn Bahçesi, kapsmalı içeriklere sahip bir ürün paketiyle gelir. My Fairy Garden Unicorn Bahçesi içeriğinde, bahçe saksısı, tek boynuzlu at figürü, fare figürü ve Peri Belle Figürü yer alır. Bahçe dekorasyonunun süslenmesi için eklenmiş mantar, renkli çakıl taşları, ipler ve direkler, bayraklar, dilek kuyusu ve çardak, çiçekler ve peri tozu vardır. Bahçedeki toprağa ekilecek çim tohumları da Unicorn Bahçesi içeriğinde mevcuttur.
 

My Fairy Garden Ürünleri Çocukların Hangi Yönünü Geliştirir?

My Fairy Garden markası tarafından özenle tasarlanan bu ürünler, çocukların küçük yaşlardan doğa ile etkileşime geçmelerini sağlar. Toprak ve bitkilerle uğraşan çocuklar, onları rahatlatan bir hobi edinir. Canlı bir bitkiye bakan, bahçesini sulayan ve dekorasyonunu değiştiren çocukların sorumluluk duyguları gelişir. Küçük yaş gruplarındaki gelişim süreçleri boyunca bitkileri içeren aktiviteler yapan çocukların, bilişsel yetenekleri güçlenir. Odaklanma yetenekleri ve motor becerileri gibi birçok konuda destek sağlayan bu faydalı hobiyi çocuklara kazandırabilirsiniz.
 

My Fairy Garden Çocuk Ürünleri Nerede Satılır?

My Fairy Garden Peri Bahçesi de dahil olmak üzere markanın tüm popüler ürünleri, Mucit Panda’da satılır. Kategorimizden ulaşabileceğiniz tüm My Fairy Garden ürünlerine, internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz. Renkli tasarımlara ve ek aksesuarlara sahip bahçe setleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sihirli bahçeleri, çocuklarla geçirebileceğiniz kaliteli ve eğlenceli dakikalara dönüştürebilirsiniz.