Kategori Filtresi


Monera Yayınları Kitapları monera  
Monera Yayınları
 

 


Monera Yayınları Kitap Türleri Neler?

Monera yayınları kitap türleri çocuklar için özel olarak hazırlanmıştır. Psikoterapötik hikayeler serisi, değer eğitimi serisi, dikkat ve hafıza geliştirme programı, tematik dikkat geliştirme seti ve popüler bilim serisi ile her yaştan çocuğa özel bir kitap siparişi hazırlayabilirsiniz.
 

Monera Yayınları Kitapları Hangi Yaş Grubuna Hitap Ediyor?

Monera yayınları kitapları 3 yaşından itibaren çocuklar için tercih edilebilir kitaplardır. İlkokul okuma kitapları olarak da tercih edebileceğiniz seçenekler ile çocuğunuz için özel bir tercih yapabilirsiniz. İlkokul için eğlenceli masal kitapları ile keyifli bir okuma deneyimi yakalayabilirsiniz.
 

Monera Yayınları Dikkat ve Hafıza Geliştirme Programı Ne İşe Yarar?

Monera yayınları dikkat ve hafıza geliştirme programı çocukların dikkatinin daha uzun süre sağlanabilmesini hedefler. İlkokul 1.sınıf dikkat geliştirme setlerinden tüm ilkokul düzeylerine dek kitaplara ulaşabilirsiniz. 10 farklı etkinlik kitabı ile çocuğunuzun odaklanma, düşünme, hafıza ve hesap yapma becerilerini destekleyebilirsiniz. Nörogelişimsel eğitim modeli ile çocukların zeka gelişimine uygun kitaplarla desteklenmesini sağlayabilirsiniz. Alanında uzman doktorlarca tasarlanan bu kitaplar çocukların dikkat, hafıza, düşünme, hesap yapma ve algılama becerilerinin gelişimine destek olur.
 

Monera Yayınları Ürünleri Çocuklar için Eğitici Midir?

Çocuklar için eğitici kitapçıklar arıyorsanız Monera yayınları dikkat ve hafıza geliştirme programı onlar için ideal seçeneklerden bir tanesidir. İlkokul düzeyinde eğitici kitaplar sitemizde sizleri bekliyor. Masal kitapları, etkinlik kitapları, çocuklar için yaz tatili kitapları olarak tercih edebileceğiniz seçenekler ile etkili bir okuma deneyimi sağlayabilirsiniz. Çocuklara nasıl okuma alışkanlığı kazandırılır, eğitici ilkokul kitapları nelerdir, çocuklara dikkat egzersizleri nasıl yaptırılır gibi birçok soru işaretiyle karşı karşıyaysanız etkili kitapları sitemizde bulabilirsiniz.
 

Monera Yayınları Set İçerikleri Nasıldır?

Monera yayınları set içerikler kitapların türüne göre değişmektedir. Dikkat ve hafıza geliştirme seti, masal kitapları, bilim serisi, çocuklara özel deney kitapları gibi farklı seçenekler ile çocuğunuz için özel bir seçim yapabilirsiniz. Çocuk okuma kitapları, okul öncesi dönem masal kitapları, dikkat egzersizleri ve eğitici kitaplar ile çocuklarınız için keyifli bir oyun deneyimini eğitici bir etkiyle destekleyebilirsiniz.