Mindware


Ücretsiz Kargo
15%
849,90 TL 722,42 TL
Ücretsiz Kargo

Görsel Çeviklik

15%
1.149,90 TL 977,42 TL
15%
549,90 TL 467,42 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.149,90 TL 977,42 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.449,90 TL 1.232,42 TL
Ücretsiz Kargo
15%
799,90 TL 679,91 TL
Ücretsiz Kargo
15%
649,90 TL 552,41 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.149,90 TL 977,42 TL
Ücretsiz Kargo

Görsel Domino

15%
649,90 TL 552,41 TL
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi

Mindware   Mindware hangi oyuncağını seçerseniz seçin, oynarken çocuğunuzun eğleneceğini ve "öğreneceğini" garanti etmektedir. Mindware eğitsel ve öğretici yönü dolayısıyla Amerika’da en çok tavsiye edilen oyuncak markalarından biridir.

 


Eğitici Mindware Ürünleri Neler?

Mindware ürünleri eğitici oyuncakları ile birçok farklı seçenek sunuyor. Keva color pops, pattern play 3d, noodlers puzzle box, dizios, skippity, Q-bitz extreme gibi farklı oyunlar ile çocuğunuza özel bir oyuncak alabilirsiniz. Zeka gelişimine olumlu etki eden Mindware oyuncaklar ile çocuğunuz için eğlenceli ve öğretici bir oyun deneyimi elde etmek mümkündür.
 

Mindware Etkili Düşünme Araçları Ne İşe Yarar?

Mindware etkili düşünme araçları birçok farklı yönden çocuğunuzu destekler. Amerika’da en çok tercih edilen oyuncak markalarından biri olan Mindware çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Çok yönlü düşünme, motor becerilerin gelişimi, hayal kurma, 3 boyutlu düşünme ve analitik düşünme becerilerini destekleyebilirsiniz. Sayısal, görsel ve düşünsel becerilerin gelişimi için birbirinden özel oyunlar ile çocuğunuza özel bir deneyim sunabilirsiniz
 

Mindware Look Look Oyunu Nasıl Oynanır?

Mindware look look oyunu nasıl oynanır diye düşünüyorsanız eğlenceli birkaç yönlendirme ile oyuna başlayabilirsiniz. Birbirine benzeyen yaratıklar arasından çocukların hızlıca karar vermesini sağlayan bu tasarım birçok açıdan çocukları destekler. Görsel dikkat, hız, hafıza ve odaklanma becerilerini destekleyerek etkili bir oyun deneyimi sunar. Aynı zamanda matematik hesaplamalarının da olduğu oyun kartları sayesinde çok yönlü bir etki yakalayabilirsiniz. 6 yaş ve üzeri için eğitici oyuncaklar arasında olan bu oyun ile çocuğunuz için eğlenceli ve öğretici bir oyun sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzla beraber oynayabileceğiniz bir tasarım olmasının yanı sıra çocukların arkadaşları ile oynayabileceği kutu oyunları arasındadır.
 

Mindware Imagination Patterns Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

Mindware imagination patterns 3 yaş ve üzeri için ideal bir oyuncaktır. Birbirinden farklı görev kartlarına bakarak çocuklar manyetik tahta üzerinde tasarımları gerçekleştirmeye çalışır. 42 farklı ahşap blok ve manyetik tahta ile çocuğunuzun yaratıcılığını ortaya çıkarmasına destek olabilirsiniz. Yazı tahtası olarak da kullanabileceğiniz bu tahta ile eğlenceli tasarımlar yapabilirsiniz. Görsel dikkat, ince motor becerilerin kazanımı, hafıza ve yaratıcılık becerilerinin gelişmesini destekler. Siz de çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesini desteklemek istiyorsanız eğlenceli ve öğretici tasarımlar ile ona ait özel bir hediye verebilirsiniz.