Melissa&Doug


Ücretsiz Kargo
10%
599,90 TL 539,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
979,90 TL 881,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
599,90 TL 539,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
999,90 TL 899,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
799,90 TL 719,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
979,90 TL 881,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
799,90 TL 719,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
979,90 TL 881,91 TL

Melissa&Doug Hakkında
Mellissa And Dough   Melissa&Doug markası 25 yılı aşkın süredir müşterilerine aynı kalitede hizmet veren, bir aile garajında başlamış marka serüvenidir. Her bir müşterisini memnun etme prensibi ile büyümüş müşterilerinin önerilerini dikkata almaya özen gösteren bu firma birçok yaş grubu için farklı kategori ve çeşitlilikteki oyuncaklarına her geçen gün yenisini eklemektedir. 

 


Melissa And Doug Oyuncak Çeşitleri Neler?

Uzun yıllardır çocukların favorisi ve ebeveynlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Melissa And Doug markasının kaliteli, çocuklar için eğitici ve uygun fiyatlı ürünleri birbirinden güzel çeşitler ile Mucit Panda web sitesinde sizlere sunulmaktadır. Dev pelüş oyuncaklardan ahşap oyun setlerine kadar her yaşta ve ilgi alanlarına sahip çocukların zevkine hitap edebilecek ürünlere sahip Melissa And Doug markasının oyuncak çeşitlerine Mucit Panda üzerinden ulaşabilir ve detaylıca inceleyerek dilediğiniz oyuncağı en uygun fiyatlar ile alma şansını yakalayabilirsiniz.
 

Melissa & Doug Oyuncakları Hangi Yaş Grubuna Hitap Ediyor?

Birbirinden farklı birçok yaş grubunda ürünleri üreten Melissa And Doug firmasının en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Mucit Panda’ da. Çocukların kolayca öğrenebileceği ve oynarken gelişimlerine katkı sağlayacak hem eğitci hem öğretici birçok Melissa And Doug oyuncakları el göz koordinasyonu, motor becerilerin gelişmesi, yaratıcılık ve hayal gücünün artması gibi birçok olumlu özelliğe de katkı sağlamaktadır. Anne babaların yıllardır favorisi olan Melissa And Doug oyuncaklarına indirimli fiyatlar ile sahip olmak için Mucit Panda’ yı ziyaret etmeyi unutmayın.
 

Melissa & Doug Ahşap Sesli Yapboz Kaç Parça?

Yepyeni tasarımları ile çocukların ilgisini çekecek Melissa And Doug Ahşap Sesli Yapboz 8 parçadan oluşur. 2 yaş ve üzeri yaş grubundaki çocukların oynayabileceği Melissa And Doug ahşap sesli yapbozun parçaları doğru yerleştiğinde üzerinde bulunan resimdeki nesnenin melodisini duyabilirsiniz. Çocukların hayal güçlerini ve eşleştirme yeteneklerini geliştirecek yapbozlar üzerine baskılanmış farklı eşyaların resimleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Müzik aletleri, taşıtlar, çiftlik hayvanları veya İngilizce çocuk şarkıları resmedilmiş Melissa And Doug Ahşap Sesli Yapboz çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek sahip olabilirsiniz.
 

Melissa Doug Balık Tutma Oyunu Nasıldır?

Melissa And Doug markasının en çok tercih edilen oyuncak çeşitlerinden biri olan Balık Tutma Oyunun oynamak çok kolay. 3 yaş ve üzeri yaş grubundaki çocukların düzeyine uygun bu oyunda su altı canlılarını mıknatıs bulunan bir olta ile birer birer toplayarak eşleştirdikten sonra yerlerine yerleştirmelisiniz. İçerisinde 10 adet ahşap yapboz parçası ve bir adet mıknatıslı olta yer alan Balık Tutma seti; çocukların el göz koordinasyonu, motor becerileri, hayal gücü ve su altı canlılarını tanıyabilme yeteneklerine katkı sağlar.
 

En Eğlenceli Melissa And Doug Oyuncakları Hangileri?

Çocukların severek oynadığı ve ebeveynlerin gönül rahatlığı ile seçtikleri Melissa And Doug markasının oyuncak çeşitleri arasından en eğlenceli olanları sizler için bir araya getirdik. Melissa and Doug Ahşap Tombul Yapboz, Melissa and Doug Ahşap Sayılar Eşleştirme Yapbozu, Melissa and Doug Ahşap Sesli Yapboz oyuncaklarına en uygun fiyatlar ile sahip olma imkanını kaçırmamak için hemen Mucit Panda web sitesini ziyaret edebilirsiniz.