5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Mattel Hagrid Figürü GKT94

Marka :
Ürün Kodu : MP43724
Model GKT94
  Tükendi!  

Filmden ilham alınarak tasarlanmış bu bebekler, Harry Potter™ ve arkadaşlarını Hogwarts™'ta bir araya getiriyor!
Hayranlar, Harry'nin arkadaşı ve sırdaşı Rubeus Hagrid™ bebekle en sevdikleri sahneleri yeniden canlandırabilir veya kendi aksiyon dolu hikayelerini yaratabilir.
Bebek, klasik kıyafeti olan kemerli gömleği, yeleği, pantolonu ve botlarıyla tıpkı Harry Potter™ film serisindeki sevilen karakterine benzer.
Bu 30 cm'lik Hagrid™ bebek, yarı devin sakalı ve kıvırcık saçları gibi filme uygun detaylara sahiptir ve yaratıcı oyunlara ilham olması için yumurtadan yeni çıkan bir Norbert ejderhası da sete dahildir.
Boyun, omuz, kalça, diz, dirsek ve bilekte toplam on bir 'ekleme' sahip Hagrid™, aksiyon dolu hikaye anlatımı ve büyüleyici pozlar için her an hazır!
Karakterden esinlenilerek yaratılmış bu koleksiyona uygun bebekle, hayranlar ve koleksiyonerler film serisindeki en sevdikleri sahneleri yeniden yaşamaya bayılacak.
Büyücülük dünyasını inşa etmek ve kendi büyülü hikayelerinizi yaratmak için daha fazla Harry Potter™ bebeğini ve oyuncağını koleksiyonunuza ekleyin. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.
Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
 

Yaş Grubu:6+ YaşÇOK SATANLAR