Kategori Filtresi


Mattel Oyuncaklar
Eğlenceli Mattel Oyuncakçılık Ürünleri Neler?

Canınızın sıkıldığında, sevdikleriniz ile vakit geçirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz aktivitelerden biri olan eğlenceli Mattel oyuncak ürünleri birbirinden farklı oyun çeşitleri ile Mucit Panda’ da yer alır. Zengin ürün çeşitliliğine sahip kategorimizden sizler için en uygun ürünleri bulmanız çok kolay olacak. Hemen Mucit Panda web sitesini ziyaret ederek Mattel ’ in eğlenceli oyun ürünlerini inceleyebilir ve en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Uno kartlarından Scrabble Junior oyununa kadar tüm oyun türleri ekonomik fiyatlar ile Mucit Panda’ da.
 

Mattel Blokus Nasıl Oynanır?

Mattel Blokus, en çok tercih edilen strateji oyunları arasında yer alır. Blokus oyununda amaç kendi alanınıza sahip çıkarak bölgenizi korumaktır. Oyunu kısa sürede öğrenebilir ve strateji yarışına girerek tüm aile eğlenceli vakit geçirme imkanı kullanabilirsiniz. Oyunculara kırmızı, mavi, yeşil veya sarı renkli 21 adet parça verilir. Oyuncular kendilerine verilen bu farklı renklerdeki 21 parçayı oyun tahtalarına yerleştirir. Oyunun kuralı ise yerleştirdiğiniz her parçanın aynı renkte başka bir parçanın köşesine temas etmelidir. En çok parçayı birbirine temas ettirerek yerleştiren oyunu kazanır. En uygun fiyat ile maksimum eğlenceyi size getirecek Mattel Blokus oyununa Mucit Panda üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Mattel Oyuncak Çeşitleri Neler?

Birbirinden farklı konseptlere ve temalara sahip sınırsız eğlenceyi sizlere sunan Mattel oyuncak çeşitleri Mucit Panda aracılığı ile sizlere sunuluyor. Uno Kartlar, Scrabble Junior, Star Wars The Child Peluş Figür, UNO Flip Kartlar, UNO Deluxe Kartlar, Tumblin Monkeys Kutu Oyunu, Bounce Off, Blokus Strateji Oyunu, UNO Extreme Kartlar, Gas Out ve daha fazlası en uygun fiyatlar ile Mucit Panda web sitesinde sizlere sergilenmektedir. Her düzeye hitap edebilecek ve aile boyu eğlenceli vakitlerinize konuk olacak Mattel oyuncak çeşitlerine daha detaylı göz atabilmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Mattel Bebek Fiyatları Ne Kadar?

Çocukların severek oynattığı ve hayal güçlerini genişletecek Mattel bebekler ilgi çekici görünümleri ile Mucit Panda’ da. Mattel oyuncak bebeklerin fiyatlarına göz atmak ve birbirinden farklı modeller arasından zevkinize uygun seçimi yapmak için Mucit Panda’ yı ziyaret edebilir ve alışverişinizi kolayca tamamlayarak Mattel oyuncak bebeklerin ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı oyuncak bebek modelleri en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ da.
 

Mattel Blokus Kaç Yaş için?

Bir strateji oyunu ve oynarken eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Mattel Blokus, 7 yaş ve üzeri yaş grubundaki çocuklar için uygundur. Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda, aile boyu eğlenceli vakitlerde veya özel günlerde oynayabileceğiniz Mattel Blokus ile keyifli vakit geçirirken stratejilerinizi ortaya koymanızı sağlayarak çocuklarda zeka gelişimine katkı sağlar. 7 yaş ve üzeri yaş grubunun hayal gücü ve yaratıcılığını geliştirecek Mattel Blokus indirimli fiyatlar ile Mucit Panda’ da.