5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Super Mario 71382 Piranha Plant Puzzling

Marka :
Ürün Kodu: MP33587
Model LSM71382

Çocuklar bu Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) ile LEGO® Super Mario™ evrenini geliştirerek arkadaşlarıyla ya da tek başlarına ekstra eğlence yaşayacak. LEGO® Mario™'nun (figür dahil değildir) yenmesi için 2 Piranha Plant ve bir Spiny figürü ve Piranha Plant'leri düşürerek büyük dijital altın ödülleri sunan 3 kırmızı altın bloğuna ulaşmak için dönen bir atlıkarınca içerir. (Not: İnteraktif oyunlar için 71360 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.)
 
Dijitale geçin
Bu set için görüntüleme araçlarıyla yapımı daha da eğlenceli hale getiren Instructions Plus'ı ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında bulabilirsiniz. Uygulama, yeniden inşa etmenin ve oynamanın yaratıcı yolları hakkında ipuçları ve çocukların eserlerini paylaşabileceği güvenli bir forum sunar.
 
Gerçek dünyada Mario eğlencesi
Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailece sevilen bir Nintendo® karakterini gerçek dünyaya taşır ve trend belirleyen çocuklar için harika bir hediyedir. Maceraya Başlangıç Seti yapım oyuncağı, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini inşa etmelerine olanak tanır.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş