5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Super Heroes 76191 Infinity Gauntlet

Marka :
Ürün Kodu: MP35276
Model LSS76191
  Tükendi!  

LEGO Marvel Sonsuzluk Eldiveni (76191), Marvel’ın büyüleyici stilini mükemmel yakalayan etkileyici bir sergi modeliyle yapanı ödüllendiren zorlu bir yapım projesidir.
 
Koleksiyonluk Marvel filmi modeli
Marvel Studios Avengers: Sonsuzluk Savaşı ve Avengers: Endgame filmlerinin bu LEGO versiyonu, sergilendiği her yerde kesinlikle çok dikkat çekecek. Hareketli parmakları, canlı renklerde Sonsuzluk Taşları ve sağlam tabana takılı açıklama tabletiyle bu altın eldiven, sürükleyici ve zor bir yapım hedefi ve görenleri hayran bırakacak bir model sağlar.
 
LEGO model yapım setleri
Hayatın yoğunluğundan kaçın ve kendinizi yetişkin LEGO yapım setlerinin rahatlatıcı keyfine kaptırın. Yaratıcı modeller veya çizgi roman kültürüyle ilgilenenler için mükemmeldir.
 
Bu büyüleyici LEGO Marvel Sonsuzluk Eldiveni (76191) yap-sergile modeli, Marvel Studios Avengers: Sonsuzluk Savaşı ve Avengers: Endgame filmlerinin stilini canlandırır.
Simgeleşmiş Sonsuzluk Eldiveni’nin bu aslına uygun altın LEGO versiyonu, renkli Sonsuzluk Taşlarına ve açıklama tabletiyle birlikte sağlam bir standa sahiptir.
Bu 590 parçalı model, yetişkin Marvel hayranlarına kendilerini yaratıcı model yapımına kaptırma ve çizgi roman kültürünün en tanınmış, en tahrip edici silahlarından birini canlandırma fırsatı verir.
 
Parça Sayısı: 590


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR