5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Super Heroes 76172 Spider-Man vs Sandman

Marka :
Ürün Kodu: MP33548
Model LSS76172

LEGO® Marvel Örümcek Adam: Örümcek Adam ve Kum Adam Karşılaşması (76172), küçük süper kahramanlar için süper eğlenceli, süper kaliteli bir oyun setidir. Özellikle 4 yaş ve üzeri için tasarlanan bu set, birlikte oynamayı teşvik eder ve gelişimsel faydalar sağlar.
 
Gelişen zihinler için en iyi başlangıç
Bu LEGO 4+ setiyle küçük bir süper kahramanı şaşırtın ve onu bitmek bilmeyen hayal gücüne dayalı eğlenceyle tanıştırın. Özel Başlangıç Yapım Parçası, çocukların bir şeyi “kendi başına” yapmanın sevincini keşfetmesini sağlar. Sete dahil basit yapım ve oyun rehberi, çocukların (ve yetişkin yardımcılarının) yaratıcı yapım becerilerini geliştirmelerini sağlar. İndirilebilen LEGO Yapım Talimatları uygulamasında çocukların oyun setini yaparken yakınlaştırmasına, döndürmesine ve görselleştirmesine olanak tanıyan dijital Instructions PLUS, daha fazla yapım eğlencesi sağlar.
 
Aile boyu eğlence
LEGO 4+ oyun setleri, hem küçük çocuklara hem de anne babalarına bir ödüldür. Yetişkinler yapım becerilerini kullanırken, küçük çocuklarıyla değerli gelişimsel adımları paylaşırlar.

 

Yaş Grubu:4+ Yaş