Lego Harry Potter 76387 Hogwarts: Fluffy Encounter

Ürün Kodu : MP35108
Model LSH76387
449,90 TL
404,91 TL %10 İndirimli
9 X 48,90 taksit seçenekleri ile


Ücretsiz Kargo 24 Saatte Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 4,05 puan kazanacaksınız!

"LEGO Harry Potter™ Hogwarts™: Çok Özlü İksir Hatası (76386), Hogwarts tuvaletinde sihirli maceralara ilham verir.
 
Çok özlü iksirle minifigür dönüşümleri
Genç cadılar ve büyücüler, güçlü bir Çok Özlü iksir hazırlayan Harry Potter, Ron Weasley™ ve Hermione Granger™’a katılır. Çocuklar, minifigürlerin başını çevirip alternatif yüzü ortaya çıkararak ve farklı bir saç takarak iksiri içen karakterleri Vincent Crabbe ve Gregory Goyle’a dönüştürebilir. Ancak Hermione kediye dönüştüğünde büyüde aksilik olabilir! Başka sürprizler de var: yıl dönümüne özel benzersiz, altın bir Harry Potter minifigürü; koleksiyonluk 2 rastgele büyücü kartı karosu ve lavabonun altında gizli bir tünel. Bu set LEGO Harry Potter Hogwarts Sırlar Odası (76389) ile birleştirildiğinde, gizli tünel 2 odayı birbirine bağlayarak oyun olasılıklarını daha da arttırır. Bu sihirli modüler sistem, çocukların odalar eklemeye devam ederek tüm Hogwarts Şatosu modelini yapmalarına olanak tanır.
 
LEGO Harry Potter™ Hogwarts™: Çok Özlü İksir Hatası (76386) setinde her şey var: popüler karakterler, yaratıcı özellikler ve büyüleyici maceralar, hepsi de ünlü Hogwarts Şatosu’nda.
Harry Potter™, Hermione Granger™ ve Ron Weasley™ minifigürleri, ayrıca parçalarla yapılan Mızmız Myrtle'ın tuvaleti ve aslına uygun aksesuarlar bulunur.
Dönüşen minifigürler ve gizli geçit gibi heyecan verici özellikler, çocukların Harry Potter™ ve Sırlar Odası filminden akıllara kazınan bir sahneyi canlandırmasına ve kendi sihirli hikayelerini geliştirmesine olanak tanır.
Parçalarla yapılan bu çok yönlü set, 7 yaş ve üzeri küçük cadılar ve büyücüler için ideal bir hediyedir. Sihirli oyun olasılıkları sayesinde yaratıcı maceralar hiç bitmez."

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR