5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Dots 41924 Secret Holder

Marka :
Ürün Kodu: MP33567
Model LGD41924
  Tükendi!  

 

Bu havalı LEGO® DOTS Gizli Bölme (41924) setiyle küçük bir el sanatları ya da hayvan severe ilham verin! Hızla birleştirilecek şekilde yapılan bu set, erkek ve kız çocukların tüm gizli sırlarını güvenle koyabilecekleri benzersiz bir kutu yapıp kişiselleştirmesine olanak tanır. Sete dahil saklama tepsisi ve kapağıyla toplayıp ayırmak da kolaydır.
 
Sınırsız yaratıcı gizli bölme
Bu muhteşem ve kullanışlı kutu setinde, patilerine bir not ya da küçük bir fotoğraf iliştirilebilen havalı bir kedi bulunur. Kedinin gövdesi kalemlik olarak kullanılabilir ve 2 gizli bölmesi bulunur, ayrıca anahtar şeklinde bir parça çıkarma aleti ve çocukların kendilerini ifade becerilerini geliştirecek çok sayıda eğlenceli DOTS parçası içerir. Kedinin yüzü, kulakları ve bacakları her pozisyonu veya duygu durumunu yansıtacak şekilde yeniden tasarlanabilir.
 
İstek uyandıran sanat ve el işi eğlencesi
LEGO DOTS setleri, serbest yaratıcılığı teşvik eder. Çocuklar, oyuncak kutusunu süslerken ve tasarımlarını arkadaşlarıyla paylaşırken yaratıcı düşünme ve basit problem çözme gibi becerileri geliştirebilir. Bu kullanışlı kedi şeklinde gizli bölme, erkek ve kız çocuklar için mükemmel bir ödüldür.

Yaş Grubu:6+ YaşBu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR