5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Dots 41910 Ice Cream Besties Bracelets

Marka :
Ürün Kodu: MP33564
Model LGD41910

Yaratıcılık sizi bekliyor! El işi projelerini seven erkek ve kız çocuklar, bu sınırlı üretim kişiye özel LEGO® DOTS (41910) Dondurma Kankaları Bilekliklerini çok sevecek! Sevimli bir sanat ve el işi projesi olan bu kendi bilekliğini yapma seti, çocukların arkadaşlarıyla birlikte takıyı tasarlamasına, sonra istedikleri şekilde tasarımı değiştirmesine olanak tanır.
 
Simli dondurma şirinliği bileklikte
Bu bileklik yapma setinde büyük küçük her bileğe uyan, ayarlanabilir, pastel sarı ve pembe renkte, tek sıralı 2 bant bulunur. Bu set, sevimli pembe simli ve lezzetli dondurma baskılı parça dahil 32 farklı DOTS parçası içerir. Erkek ve kız çocuklar bileklikleri süslemek için setteki fikirleri kullanabilir ya da kendi stillerini oluşturabilir.
 
Yaratıcı, paylaşılabilir eğlence bir pakete sığdı
Bu yaratıcı el işi seti, çocuklara kendi stillerine uygun bileklikler yapma ve arkadaşlarıyla paylaşma şansı sunar. Kendilerine özel benzersiz bir hale getirmek için arkadaşlarının tasarımlarıyla karıştırıp birleştirebilirler, bu bilekliklerle istediğinizi yapmak serbest! Bu set yılbaşı, doğum günü ya da özel günler için harika bir hediyedir.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş