5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Disney Princess 43191 Ariels Celebration Boat

Marka :
Ürün Kodu: MP33543
Model LGP43191

Bu 4+ LEGO® ǀ Disney Ariel’in Kutlama Teknesi (43191) setiyle çocukların yapım ve rol oyunu becerilerini geliştirmelere yardım edin. Bu sette bir tekne, iskele, su altı sahnesi ile ayrıca basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur! LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanırken yönlendirmeli gerçek yapım süreci, daha küçük model severlerin bile kendilerini usta model yapıcıları gibi hissetmesini sağlar… Harika!
 
Model yapmayı öğrenin
Küçük oyuncuları düşünerek tasarlanan bu 4+ seti, küçük çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için ilgi çekici detaylar ve karakterlerle doludur. Kutunun içinde her bir paket, tam bir model içerir. Tekne, oyuna hızlı başlamak için çocukların kolayca yapabileceği, kısmen hazır bir Başlangıç Yapım Parçasına sahiptir!
 
Aileler için harika bir eğlence
Çocuklar ve yetişkinler, düğün kutlaması yapan Disney Prensesi Ariel ve arkadaşlarına katılabilir. 4+ setleri, deneyimli bir LEGO hayranı da olsa, LEGO parçalarıyla ilk kez tanışıyor da olsa yetişkinlerin çocuklarla yapım eğlencesini paylaşmasının mükemmel bir yoludur.

 

Yaş Grubu:4+ Yaş