Lego Disney Princess 43185 Boun's Boat

Ürün Kodu : MP35156
Model LGP43185

 Listeme Ekle

Bu üründe 4,95 puan kazanacaksınız!

Disney Raya ve Son Ejderha hayranları, bu LEGO ǀ Disney Boun’un Teknesi (43185) setini çok sevecek. Bu harika set, yaratıcı rol oyunlarını teşvik etmek için büyük bir tekne ve 2 küçük model içerir.
Sette ayrıca basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur! LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki, gerçek yaşamda yönlendirmeli yapım süreci ile küçük çocuklar bile kendilerini gerçek model ustaları gibi hissedecek... Harika!
 
Hayranlık uyandıran detaylar
Bu sette büyük ve küçük karides baskıları, renkli bir platformu, küreği ve tuzak kapısı olan detaylı bir tekne, ayrıca küçük bir pazar alanı olan bir liman, Ongiler için daha küçük bir tekne ve bir sürü aksesuar ve oyun başlatıcı bulunur.
 
Havalı ve benzersiz bir hediye
Bu set, bir çocuğun hayal gücüyle canlanır ve Disney'den İnsan Sisu ve Boun mini bebek figürlerini, ayrıca 3 LEGO Ongi figürünü içerir. En yeni trendleri yakalamak isteyen çocuklar için mükemmel bir hediyedir, çocuklar filmden sahneleri canlandırırken ya da yenilerini hayal ederken yaratıcılıkları ve rol oyunu becerileri gelişir.
 
Parça Sayısı: 247

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR