5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego City 60311 Ateşli Gösteri Motosikleti (Çek-Bırak)

Marka :
Ürün Kodu: MP36526
Model LSC60311
  Tükendi!  

Göz kamaştırıcı gösteriler gerçekleştirmek için aksiyon dolu eğlencenin garantisi olan muhteşem bir oyuncak motosiklet ve LEGO City Maceraları çizgi dizisinden itfaiyeci Freya McCloud’u içeren bu volanlı LEGO® City Ateşli Gösteri Motosikleti (60311) ile çocukların oyunlarını hareketlendirin!
 
5 yaş ve üzeri çocuklar için ekstrası olan bir oyun seti!
Çocuklar bu oyuncak yapım setiyle birlikte basit bir basılı yapım kılavuzuna ve Instructions PLUS’a da sahip olacak. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır. Bu interaktif yapım kılavuzu, küçük LEGO severlerin usta model yapıcılara dönüşmesine yardımcı olan yakınlaştırma ve görüntüyü döndürme özelliklerine sahiptir.
 
Çocukları aksiyonun tam ortasına taşıyın!
LEGO City Gösteri setleri, gerçek hayattan etkinliklere dayalı yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik etmek için volanlı motosikletler, havalı araçlar, gerçekçi yapılar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun tam ortasına taşır. Daha da büyük ve çılgın gösteriler için muhteşem LEGO City Gösteri evreninden oyun setleriyle birleştirin!

 

Yaş Grubu:5+ YaşBu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

%10

The Learning Journey Catapult

Marble Run / Misket Kaydırağı

464,00 TL 394,40 TL 15%
%10

Mega Barbie Malibu Evi GWR34

649,99 TL 519,99 TL 20%
%7