Lego 76166 Marvel Avengers Tower Battle V29

Ürün Kodu : MP32815
Model LSS76166

 Listeme Ekle

Bu üründe 8,55 puan kazanacaksınız!

LEGO® Marvel Avengers: Avengers Kulesi Savaşı (76166), çocuklara 5 katlı Marvel Avengers Kulesinin içinde ve dışında süper kahraman savaş aksiyonu sağlar.
Süper kahramanlar Iron Man ve Black Widow, 5 katlı muhteşem Marvel Avengers Kulesine yayılan efsanevi bir savaşta kötü Red Skull ve A.I.M. Ajanlarıyla mücadele ediyor. Bina açılarak erişilen 7 muhteşem odada çocuklar sınırsız hayali maceralar yaşayabilir: Enerji çekirdeğini söndürebilir, hapishaneyi patlatıp açabilir, balkonu yıkabilir, roket saldırısı başlatabilir... 
*5 katı ve özelliklerle dolu 7 odası olan LEGO® Marvel Avengers: Avengers Kulesi Savaşı (76166), klasik Marvel karakterleriyle oyun olasılıklarıyla dolup taşıyor.
*Odalara Black Widow’un Uçan Motosiklet garajı, Ark Reaktörü odası, Cephanelik, teknoloji laboratuvarı, hapishane ve 2 balkon dahildir. Iron Man minifigürünün 2 ekstra zırhı bulunur: Blazer ve Tazer.
*Bina açıldığında kolayca erişilebilen, orijinal detaylarla dolu oyun alanlarının olduğu 5 kat ortaya çıkar. Patlayarak açılan hapishane, yıkılan balkon ve roket fırlatıcı gibi eğlenceli özelliklerle çocukların hayal güçleri harekete geçecek.

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR