Lego 76165 Marvel Avengers Iron Man Helmet V29

Ürün Kodu : MP32814
Model LSS76165

 Listeme Ekle

Bu üründe 5,61 puan kazanacaksınız!

Iron Man'in LEGO tuğlaları, özel kırmızı ve altın öğeler ve gözler için parlak grafik çıkartmalarıyla ikonik kaskının ikonik hatlarını ve etkileyici ayrıntılarını yakalayın. Bir isim levhası ile sağlam bir taban üzerinde duran bu görüntülenebilir yapı seti, nereye koyarsanız koyun dikkatleri çekecek ve hayranlık uyandıracak. Daha da etkileyici bir görüntü için Iron Man kaskınızı diğer otantik LEGO modellerinin yanına yerleştirin.
*Yaratıcı inşaat süper güçlerinizi LEGO® Marvel Avengers Iron Man Helmet ile test edin. Yetişkin bir Marvel hayranı veya model geliştirme meraklısıysanız bu parçalarla yapılan ekran modeli tam size göre!
*Iron Man's Helmet'in ikonik tasarımı, klasik Marvel Avengers film sahnelerinin anılarını uyandırmak için LEGO® yapım parçaları ve grafik çıkartmaları ile akıllıca yeniden üretildi. Kurulabilir model, isim plakalı sağlam bir taban üzerinde durur.
*LEGO® tuğlalar, kırmızı ve altın öğeler ve gözler için çıkartmalarla Iron Man kaskının ikonik hatlarını ve etkileyici ayrıntılarını yakalayın. Diğer LEGO Marvel modelleriyle birlikte harika görünüyor.
*İster bir Marvel hayranı, ister bir LEGO® aşığı veya her ikisi de olun, 480 parçalık bu yapım kiti size zorlu bir yapı ve emici bir kaçış sağlayacaktır.

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(4)

JIXAW Unicorn ve Deniz Kızı

Yeni Nesil Puzzle

139,90 TL 99,90 TL 28%
Yorum Yıldızları(3)

Toyi Basic 64

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)

Toyi Basic 128

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

389,90 TL
Yorum Yıldızları(1)