5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego 71369 Super Mario Bowser's Castle Boss Battle Expansion Set

Marka :
Ürün Kodu: MP32808
Model LSM71369

Bu Bowser's Castle Boss Battle Genişletme Setindeki (71369) saygısız, sarsıcı ve dengeleyici zorlukları sevecekler. Çocukların LEGO® Super Mario ™ Başlangıç ​​Kursuna (71360) ekleyebilecekleri harika bir hediye olan bu kale oyuncağı setinde, dönen ve titreyen platformlara sahip kuleler, Bowser'ın kollarını kaldırmak ve? Block and Time Block, titreyen bir köprü, ayrıca Bowser, Boo, Dry Bones ve Lava Bubble figürleri.
İnşa etmeyi daha da eğlenceli hale getirmek için harika görüntüleme araçları içeren eğlence dolu uygulama Sezgisel Talimatlar PLUS, bu set için ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında mevcuttur. Uygulama aynı zamanda yeniden oluşturmanın ve oynamanın yaratıcı yolları hakkında ipuçları da içeriyor ve hayranların fikirlerini paylaşması için güvenli bir platform.
*Oyuncular, bu aksiyon dolu Bowser'ın Kalesi Bossu Savaş Genişletme Setini (71369) LEGO® Super Mario ™ Başlangıç ​​Kursuna eklediklerinde, düşmanları saygısız, sallama ve dengeleme mücadelelerinde yenmelidir.
*Bu LEGO® Super Mario ™ çocuk oyuncağı yapım setinde Bowser, Dry Bones, Boo ve Lava Bubble figürleri, ayrıca dönen ve sallanan platformlu kale kuleleri, a? Heyecan verici bir oyun için Blok ve Zaman Bloğu ve daha fazlası.
*Çocuklar, Bowser'ın kollarını kaldırmak ve Time Block'a ulaşmak için LEGO® Mario ™ (figür dahil değildir) ile paletlerin üzerinde durarak, son patron Bowser ile savaşmayı sevecekler ve? Engelleyin, ardından düşene kadar köprüyü sallayın.

 

Yaş Grubu:8+ Yaş