Lego 10770 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Woodys

Ürün Kodu : MP31830
Model LEJ10770

 Listeme Ekle

Bu üründe 3,40 puan kazanacaksınız!

Hazırlan, karnaval geldi! Ducky ve Bunny ile birlikte karnavaldaki oyunlara ve heyecan verici oyuncaklara göz atan Disney•Pixar Woody, Buzz ve Bo Peep’e katıl.

Buzz’ın lazer topuyla keskin nişancılık talimi yapmasına yardım et, sonra Woody ve Bo Peep ile birlikte Terrorantulus oyuncağına bin. Çarpışan arabalara da binmeyi unutma! Bir dondurma molası ver, sonra hepsine tekrar bin!

Bu aksiyon dolu oyun seti, okul öncesi çocuklar ve küçük çocuklar için eğlenceli ve kolay olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır; büyük bir işaret ve lazer topu ile renkli bir karnaval atış oyunu içerir. Ayrıca ilk kez LEGO yapanlara bile deneyim ve gurur veren özel bir başlangıç taban plakası içerir ve bina, araç ve daha fazlasını kendi başlarına inşa etmelerine yardımcı olur.

Bu eğlenceli okul öncesi oyuncak bina setinde ayrıca ayarlanabilir kollarla dönen bir Terrorantulus sürüşü, Starter Brick şasili 2 adet tampon araba ve kasa, masa ve banklar ve bir işaret içeren bir dondurma dükkanı bulunmaktadır.

İnşa etmek ve oynamak için verilen basit rehber aynı zamanda genç karnaval ziyaretçilerinizin bina adımlarının amacını anlamalarına ve tanıdık bir Oyuncak Hikayesi ayarında kolay LEGO yapmaya mükemmel bir başlangıç için hayal güçlerini ve güvenlerini artırmalarına yardımcı olacaktır.

Woody, Buzz Lightyear ve Bo Peep mini figürleri ile Ducky ve Bunny LEGO figürlerini içerir.

Paket içeriği: 230 Parça

Ürün Ölçüleri :56,5 x 382 x 262 mm

Ağırlık :0,634 gr
 

Yaş Grubu:4+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR