Kategori FiltresiKontrol Yayıncılık Kitapları


Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi

 Kontrol Yayıncılık  
Kontrol Yayıncılık
 

 


Kontrol Yayıncılık Ürünleri Nelerdir?

Çocukların yaşlarına uygun seçilen oyuncaklar ile keyifli aktiviteler yaparken eğitici vakit geçirmelerini, kendilerini ve dış dünyayı daha iyi keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz oyuncaklar çocukların dikkat dağınıklığını önleme, odaklanma becerileri kazandırma ve motor becerileri geliştirme gibi işlevlere sahip olabilir. Çocukların algı yeteneklerini geliştiren, eşleştirme, ilişkilendirme gibi becerilerine katkı sağlayacak Kontrol yayıncılık ürünleri birbirinden farklı modeller ile Mucit Panda’ da sizlere sunulmaktadır. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği ve çocukların severek oynadığı Kontrol Yayıncılık ürünlerine daha detaylı göz atmak için hemen Mucit Panda 'da yer alan ürün listemizi inceleyin.
 

Kontrol Yayıncılık Görsel Dikkat Seti Kaç Yaş için?

Çocuklarda görsel hafıza ve görsel dikkatin gelişimi ilerleyen yıllarda daha başarılı olmaları için geliştirilmesi gereken bir özelliktir. Bu özelliği geliştirmeye en büyük katkıyı sağlayacak Kontrol Yayıncılık görsel dikkat seti, 2 ile 12 yaş grubundaki tüm çocukların oynaması için uygundur. Bu yaş grubunda çocuklarınızın keyifle oynarken aynı zamanda gelişimine katkı sağlayacak Kontrol yayıncılık ürünlerini edinmek için zaman kaybetmeyin. İlgi çekici olması sayesinde çocuğunuzun sıkılmadan tamamlayacağı etkinlikler ile çocuğunuzun el göz koordinasyonu, konsantrasyon, analitik düşünme, sınıflama ve sıralama, ilişkilendirme ve eşleştirme gibi birçok özelliğin gelişmesini sağlayabilirsiniz.
 

Kontrol Yayıncılık Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Ne İşe Yarar?

Birçok yaş grubunda çocuğa özel hazırlanmış ve eğlenceli temalara sahip Kontrol Yayıncılık Zekare Smart Görsel Dikkat setinin çocuğunuza kazandırdığı birbirinden önemli değer vardır. Farklı geometrik şekilleri tanımalarını sağlayan görsel dikkat seti ile ilerleyen yıllarda sayısal derslerde başarılarını arttıran, temel matematik bilgilerini edinebilecekleri, yön kavramlarını geliştirmelerine katkı sağlayacak, benzer resimler arasındaki farkları ayırt etmelerini sağlayarak dikkat yeteneğini geliştirecek Zekare smart görsel dikkat seti her çocuğun edinmesi gereken oyun çeşitlerindendir. En uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ dan edineceğiniz Kontrol Yayıncılık görsel dikkat seti ile çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.
 

Kontrol Yayıncılık Set İçerikleri Nasıldır?

Kontrol Yayıncılık görsel dikkat setlerinin içerisinde çocukların görsel algı yeteneklerini geliştirecek eşleştirme oyunları, temel renkleri öğrenecekleri renk oyunları, bağlantı kurma kitapları, görsel zeka kitapları, ilişkilendirme kitapları, dikkat oyunları ve daha birçok materyal yer alır. 10 adet egzersiz kitabı içeren görsel dikkat setlerinin içerisinde 8 taşlı eşleştirme paneli de yer alır. 120 soru ve 960 egzersiz içeren Kontrol yayıncılık setleri ile çocuğunuzun bol bol pratik yaparak öğrenme sürecini hızlandırırken bunun yanı sıra bu öğrenme sürecini oyuna dönüştürmeniz mümkündür.
 

Kontrol Yayıncılık Ürünleri Nereden Alınmalı?

Her çocuğun severek oynadığı ve çocuklarının gelişimine katkı sağlamak isteyen ebeveynlerin en çok tercih ettiği Kontrol Yayıncılık ürünleri en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ dan alınmalı. Her yaşta ve ilgi alanında çocuğa uygun setlerin yer aldığı zengin ürün çeşitliliğine sahip Mucit Panda web sitesi üzerinden alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.