Italtrike


Ücretsiz Kargo
2.599,00 TL
Ücretsiz Kargo
4.299,00 TL
Ücretsiz Kargo
4.299,00 TL
Ücretsiz Kargo
3.999,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.599,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.599,00 TL
Ücretsiz Kargo
4.299,00 TL
Ücretsiz Kargo
3.999,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.599,00 TL
Ücretsiz Kargo
3.999,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.599,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.599,00 TL

Italtrike Çocuk Ürün Çeşitleri Neler?

İtalyan markası olan ve yıllardır çocukların severek kullandığı çocuk ürün çeşitleri üreticisi Italtrike , bin sür araçlar üreten markadır. Çocukların ilgisini çekecek tasarımlara sahip ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bin sür araçlar, birbirinden farklı model ve tasarımlar ile Mucit Panda’ nın web sitesi üzerinde sizlere sunulur. Italtrike ’ nin La Cosa serisinde yer alan panda, timsah, sevimli uğur böceği, aslan, ambulans, itfaiye aracı ve polis arabaları şeklinde tasarlanmış bin sür araçları arasından çocuklarınızın dilediği ürünü seçerek en uygun fiyatlar ile sahip olma imkanını kaçırmayın.
 

Italtrike Ürünleri Kaç Yaş için Uygundur?

Çocukların yıllardır en sevdiği oyuncaklardan biri olan Italtrike ürünleri 1 – 6 yaş arası miniklerin kullanabilmesi için uygundur. Bu yaş aralıklarında olan çocukların kullanabileceği bin sür araçlar sağlam yapıları ve 50 kilograma kadar taşıma kapasitesi ile gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Birbirinden farklı renk ve desenlerde geniş ürün çeşitliliğine sahip Mucit Panda üzerinden tüm Italtrike ürünlerini görüntüleyebilir ve seçiminizi yaptıktan sonra alışverişinizi tek tıkla tamamlayarak çocuğunuzun yıllar boyu favorisi olacak ürünlere ulaşabilirsiniz.
 

Italtrike La Cosa Nasıl Kullanılır?

İtalyan üretimi ve tasarımı olan Italtrike La Cosa bin sür araçları, 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde her yöne dönerek kolay kullanım sunar. Miniklerin çok güç uygulamadan rahatça sürebileceği La Cosa serisi ürünleri kauçuk tekerleklere sahip olmaları ile de zeminde kolaylıkla hareket eder ve sürdüğünüz zeminlere zarar vermez. Araçların arkasında yer alan depolama alanına çocuklarınızın diğer oyuncaklarını veya eşyalarını koyabilirsiniz. 1 – 6 yaş aralığındaki çocuğunuz için keyifli bir aktivite arayışında iseniz Italtrike’ nin birbirinden güzel desenlere sahip La Cosa serisi bin -sür araçları kesinlikle tercihiniz olmalıdır.
 

Italtrike La Cosa Nerede Kullanım için Uygundur?

Italtrike La Cosa çocuk oyun ürünleri, 360 derece dönebilen tekerlekleri ve kauçuk tekerlekleri sayesinde zemine zarar vermeyerek ev içi kullanıma uygundur. Kauçuk tekerleklerin sessiz ve sürtünmeyi azaltan sürüşü evinizin zeminine zarar vermemek için tasarlanmıştır. Ev içi kullanıma uygun olması sayesinde daha güvenli olan La Cosa ürünleri ile çocuğunuz sizin gözünüzün önünde keyifle araçlarını sürebilir. Mucit Panda üzerinden indirimli fiyatlar ile alabileceğiniz La Cosa ürünleri çocukları için güvenli ve keyifli vakit geçirebilecekleri aktiviteler arayan ebeveynlerin tercihi olacaktır.
 

Italtrike Çocuk Ürünleri Fiyatları Ne Kadar?

Yıllardır çocukların favorisi olacak birçok ürünü üretmiş ve tasarlamış Italtrike’ nin en çok sevilen çocuk ürünleri en ucuz fiyatlar ile Mucit Panda’ da yer alır. Her çocuğun beğenisine uyacak ürüne sahip zengin ürün çeşitliliğine sahip Mucit Panda web sitesini ziyaret ederek Italtrike çocuk ürünlerine detaylıca göz atabilir ve seçtiğiniz ürünlere avantajlı fiyatlar ile sahip olma imkanını yakalayabilirsiniz.