Gamewright


Birlikte Başarmayı Destekleyen Dedektiflik Oyunu

Ürün Tükendi

Eğlenceli Game Wright Ürünleri Neler?

Eğlenceli Game Wright ’ın ürünleri masa oyunu şeklinde tasarlanmış olup farklı yaş gruplarının birlikte oynayabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel bir dedektiflik oyununu sizlere sunan bu ürünler ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacaksınız.
 

Game Wright Ürünleri Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

5 – 99 yaş aralığındaki büyük küçük farketmeksizin 2 veya 4 kişilik gruplar halinde oynanabilen Game Wright’ın masa oyunları aile ya da arkadaş meclislerinin favorisidir.
 

Game Wright Oyunları Eğitici Mi?

İşbirliği yapma, mantık yürüterek çıkarım yapma gibi becerilerin sık kullanıldığı bu oyunlar eğlenceli olmasının yanı sıra bir o kadar da eğiticidir. Eğlenirken öğrenmenin zevkine ulaşacağınız bu ürünler sayesinde farkında olmadan becerilerinizi geliştirecek hatta yenilerini kazanacaksınız.
 

Game Wright Dedektiflik Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun alanının etrafına şüpheli kartları kapalı bir şekilde dizilir. Oynayan herkes farklı renkte dedektif şapkası seçerek oyun alanının ortasına yerleştirir. Kurnaz Tilki de yürüyüş yolunun başlangıç noktasına bırakılır. Sırası gelen oyuncu ipucu ya da şüpheli bir seçim yaparak zarları atar. Oyuncu ipucu öğrenmek istiyorsa 3 zarda pati atmalı, şüpheli öğrenmek istiyorsa da 3 zarda da göz atmalıdır. Zarlar uygun gelmezse Kurnaz Tilki ilerler. Oyun açıldıkça oyuncular bilgileri birlikte mantık yürüterek değelendirirler. Şüphelileri ve Kurnaz Tilki’yi bulmaya çalışırlar.
 

Game Wright Oyunları Çocukların Hangi Özelliğinin Gelişimini Destekler?

Çocukların işbirliği yapma, mantıksal çıkarım ve hafıza gibi becerilerin gelişimini deteklemenize yardımcı olan bu ürünler aslında ebeveynlerin en büyük destekçilerindendir. Çocuklarda kazandırılması ya da geliştirilmesi istenen beceriler çocuklara en güzel oyun yoluyla aktarılabilir. İşte Game Wright’ın ürünleri çocuğunuzun bu becerileri için özel olarak tasarlanmış olup, oyun yoluyla aktarabilen en güzel ürünlerdir.