5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Fisher Price Eğlen ve Öğren Yaşa Göre Gelişim - Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi (Türkçe)

Marka :
Ürün Kodu: MP30303
Model FPP83

 

Akıllı ve Yumuşacık Bir Arkadaş

İyi bir arkadaş sizi dinler, size eşlik eder ve 10'a kadar saymak gibi bilmediğiniz şeyleri öğretir! Bebeğinizin yeni en iyi arkadaşı Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi, nasıl iyi bir arkadaş olunacağını biliyor. Sohbet eder, ışıklarını yakar ve ona sarılınmasına bayılır! Vücudun bölümleri, renkler, sayılar ve dahil, 100'den fazla ilk kelimeyi tanıtabilir.

Çocukların en yakın arkadaşı

 

Neden herkesin kulakları pembe ve tüylü değil ki? Sayı saymayı öğrenmek, dinlemek ve daha fazlası için Kız Kardeş'in kulağına basın.

 

Baş, omuzlar, dizler ve tabii patiler. Yaşa Göre Gelişim™ içeriğini değiştirmek için Kız Kardeş'in sol ayağını basılı tutun.

 

Yaşa Göre Değişirir...

 

• 1. seviye: Bebeğiniz Kız Kardeş'in ellerine, ayağına, kalbine, burnuna veya kulağına bastığında ilk kelimeleri, renkleri, alfabeyi, vücut bölümlerini ve daha fazlasını dinler.
• 2. seviye: Bu seviyede, eğlenceli ifadeler bebeğinizi saymaya, renkleri bulmaya ve vücudun bölümlerini tanımaya teşvik eder.
• 3. seviye: Bu seviyedeki şarkılar ve ifadeler ile miniğinizi, taklit oyununa teşvik eder. Böylece hem kelime dağarcığını genişletir, hem de hayal gücü gelişir.

Yaş Grubu:6-36 Ay