Fisher Price OyuncakFisher Price   Fisher-Price 1930'dan beri çocuklara hayat boyu kalıcı olacak becerileri kazandırma konusunda küçük çocuklu aileleri destek olmaktadır. Çocukluk dönemini daha eğlenceli hale getirmek ve zenginleştirmek için ürün ve hizmet sunar.

 


En Sevilen Fisher Price Oyuncakları Hangileri?

Fisher Price oyuncak çeşitlerinin en sevilenlerinin ilk sıralarında yer alan ürünleri aşağıda görebilirsiniz. Fisher Price oyuncak çeşitleri çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda fiziksel ve psikolojik gelişimlerine de destek verecektir.
  • - Gelişim Eğitici Tablet
  • - Eğitici Köpekçik
  • - Oyun Kumandası
  • - İlk Bilgisayarım
 

Fisher Price Eğitici Köpekçik Ne Diyor?

Fisher Price eğitici köpekçik bebeğinizin dokunuşlarına göre eğlenceli cevaplar verir, şarkılar çalar. Aynı zamanda Fisher Price eğitici köpekçik bebeğinize yüzden fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümleri, renkleri, şekilleri tanıtır. Fisher Price eğitici köpekçik sayesinde çocuğunuzun ilk temel fonksiyonları desteklenmiş olacaktır. Fisher Price eğitici köpekçik bebeğinizin hem oyun arkadaşı hem de öğretmeni olacaktır. Bu köpekçik oyuncak çeşitleri bebeğizin ilk öğretmeni niteliğinde olacaktır.
 

Fisher Price Eğitici Köpekçik Kaç Lira?

Fisher Price eğitici köpekçik almak isteyen ebeveynler 207 TL gibi bir ücret karşılığında bu konuşan köpekçik sahibi olabilirler. Bu konuşan köpekçik bebeğinizin en sevdiği oyuncağı olacaktır. Köpekçik oyuncak bebeklerin olduğu kadar ebeveynlerinde favorileri olacaktır.
 

Fisher Price Lazımlık ve Fisher Price Ana Kucağı Neden Çok Tercih Ediliyor?

Annelerin favorisi olan Fisher Price lazımlık ve Fisher Price ana kucağı bebeklerin ihtiyaçlarına göre en uygun tasarlanan ürünler olduğu için oldukça tercih edilmektedir. Fisher Price lazımlık çocuğunuzu tuvalet kullanmaya teşvik eden ses ve müziklerle tuvalet eğitimine destek verir. Ayrıca Fisher Price lazımlık çıkartılabilir tuvalet oturağındaki kollar bebeğinizin kendisini güvende hissetmesini sağlar. Fisher Price ana kucağı ise bebeğinizin hareketlerine göre doğal bir ritimde sallanır. Bunun yanı sıra Fisher Price ana kucağı tek bir düğme ile sakinleştirici titreşimler yapar. Bebeğiniz oyun oynamak istediğinde Fisher price ana kucağı baş üstündeki oyuncaklarla oyunlar oynayabilir. İşte bu nedenlerden dolayo Fisher Price lazımlık ve Fisher Price ana kucağı ebeveynlerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.
 

Çok Satan Fisher Price Oyuncak Çeşitleri Hangileri?

Annelerin favorileri olan
  • - Dansçı BeatBo
  • - Köpekçik Doktorda
  • - Delüks Piyanolu Jimnastik Merkezi
  • - Eğlenceli Arı Kovanı
  • - Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası
Fisher Price oyuncak çeşitleri bebeğinizin en iyi arkadaşları olacaktır. Bu Fisher Price oyuncak çeşitleri eğitici, eğlenceli olmalarının yanı sıra bebeğinizin sağlığı açısından güvenilir ürünler olmaları açısından da anne – babaların ve hatta anne-baba adaylarının ilk tercihidir.

 

Fisher Price Yürüteç Çeşitlerini Farklı Kılan Nedir?
Bebeğinizin ilk adımlarına destek olan Fisher Price yürüteç çeşitleri gelişmiş tasarımları ile annelerin vazgeçilmezidir. Fisher Price yürüteç çeşitleri diğer yürüteçlerin aksine bebeğiniz adımlar atarken teşvik edici cümleler ile destek olur. Bunun yanı sıra Fisher Price yürüteç çeşitleri bebeğinizin el becerilerini geliştirici aktiviteler sunmaktadır. Fisher Price yürüteç çeşitleriyle bebeğinizin ilk adımları daha da özel.