Evde Etkinlik


Ücretsiz Kargo
15%
1.149,90 TL 977,42 TL
25%
304,00 TL 228,00 TL
25%
102,90 TL 77,18 TL
Ücretsiz Kargo
10%
599,90 TL 539,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
799,90 TL 719,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
699,90 TL 629,91 TL
Ücretsiz Kargo
10%
799,90 TL 719,91 TL

Çocuklar için Etkinlik Oyuncakları Nelerdir?

Çocuklar için etkinlik oyuncakları çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Boyalar, ahşap oyuncaklar, el becerisi gerektiren oyuncaklar, robotik setleri, bilim setleri, deney seti gibi birçok farklı seçenek ile çocuğunuzla evde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Okul öncesi dönem evde etkinlik ve tatil dönemi çocuklarla evde zaman geçirmek için birbirinden güzel oyuncaklara sitemizden ulaşabilirsiniz.
 

Evde Etkinlik için Hangi Oyuncaklar Tercih Edilmeli?

Çocuklarla evde etkinlik için birçok farklı oyuncak tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz yaşı, yaşa göre oyuncak seçimi açısından önemlidir. Gelişim düzeyine göre oyuncak seçimi yaparak çocuğunuz için keyifli bir oyuncak sipariş edebilirsiniz. Aqua Beads, SES Creative Mozaik Pano, Twin Mucit Seti STEM’e Giriş, dokuma tezgahı, Creall Sanat Seti, Marangozluk Oyun Seti, Ahşap Mutfak Seti gibi farklı seçenekler ile çocuğunuz için eğlenceli bir seçim yapabilirsiniz. Evde çocukların keyifli zaman geçirmesi için ne yapılabilir diye düşünüyorsanız her yaşa göre oyuncak çeşidinin olduğu modellere sitemizden ulaşabilirsiniz.
 

Etkinlik için En Faydalı Ev Oyuncakları Hangileri?

Çocukların evde keyifli zaman geçirmesi için ev oyuncakları sipariş edebilirsiniz. Robotik seti, çocuklar için kodlama, ahşap mutfak seti, UNO, Carioca yıkanabilir boya, paint and wear tişört boyama seti, kuklalar ve eğlenceli silinebilir duvar boyaları ile çocuğunuzla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Çocukların enerjilerini yönlendirip evde geçirdikleri zamanı keyifli kılmaları için birbirinden güzel oyuncakları tek tıkla sipariş edebilirsiniz.
 

Evde Yapılacak Etkinlikler Nelerdir?

Evde yapılacak etkinlikler çocukların gelişimleri açısından çok önemlidir. Zeka geliştiren oyunlar, el becerisini geliştiren oyuncaklar gibi farklı seçenekler ile çocukların evde keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Boyama, el işi, resim çizme, yapboz, puzzle, bulmaca çözme, lego, inşaat oyunu ve masal kitapları çocuğunuzla evde zaman geçirirken yapılabilecek etkinliklerden sadece birkaçıdır. Çocukların zeka gelişimi, sosyal becerilerin gelişmesi, çocuklarda ince motor becerilerin gelişimi gibi farklı alanlar için aile ve arkadaşlar ile oyun oynanması önemlidir. Sihirli boyalar, Carioca, Fisher Price, Kanz, Clementoni, Alex, Anthony Peters, Playmais gibi değişen markaların ürünleri ile çocuğunuza kaliteli ve eğlenceli oyuncaklar alabilirsiniz.
 

Etkinlik Oyuncakları Çocukların Hangi Yönünün Gelişimini Destekler?

Evde yapılacak etkinlikler ve oyuncaklar çocukların çok yönlü olarak gelişimine destek olur. Anne baba ile oynanan oyunlar güven, huzur ve mutluluk için destek olur. Çocuğun arkadaşları ile oynaması kendini tanıma, paylaşma ve uyum yeteneklerini destekler. Evde çocukla beraber oyun oynamak ve etkinlik yapmak çocuğunuzun birçok açıdan gelişmesini sağlar. Zeka gelişimi, ince motor becerisi, hayal kurma ve analitik düşünme gibi farklı beceriler ile çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde büyümesini destekleyebilirsiniz. Araba, sürpriz bebek, ahşap blok, resim malzemeleri, yapboz, robot seti, dönence, çek çek, boyanabilir tişört gibi birçok farklı ürün seçeneği ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.